maj 26, 2017

Sierpc miasto ludzi przedsiębiorczych

Sprawdź pogodę w Sierpcu    A

Imieniny : Filipa, Pauliny
Dodaj do ulubionych
 

| Powrót do strony głównej

ZARZĄD OSIEDLA NR 1 ZAPRASZA DZIECI NA BAL KARNAWAŁOWY

 

 

ZAPROSZENIE NA PIKNIK NA OSIEDLU NR 1

 

 

 

ZARZĄD OSIEDLA NR 1 ZAPRASZA DZIECI I MŁODZIEŻ Z OSIEDLA NA WYCIECZKĘ DO JURA PARKU

 

 

 

Zapraszamy dzieci i młodzież z naszego osiedla

na wycieczkę do Jura Parku w Solcu Kujawskim.  

Termin 13 lipca 2016 r.

Więcej informacji pod nr tel.: 509-710-545

 

 

 

 

OSIEDLOWY FESTYN RODZINNY Z OKAZJI DNIA MATKI I DNIA DZIECKA

 

W niedzielę, 29 maja Zarząd Osiedla nr 1 w Sierpcu, Parafia św. Benedykta oraz Radni Miejscy: Krzysztof Rudowski i Jerzy Stachurski zaprosili mieszkańców na Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. Impreza odbyła się na placu za kościołem Wniebowzięcia NMP.

Moc atrakcji.

Mieszkańców osiedla przywitali i zaprosili do wspólnej zabawy: ks. Marcin Bieniasz, przewodniczący Osiedla nr 1 – Tomasz Kowalski oraz Radni Miejscy  Krzysztof Rudowski i Jerzy Stachurski. Na scenie wystąpiły młode tancerki z Mażoretek z Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Sierpc i pary sportowe szkoły tańca ArtDance. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowała Oliwka Peszyńska, zaś Marta Kluba zaczarowała nas swoją grą na skrzypcach.

Dla najmłodszych były dmuchańce do skakania i ogromna zjeżdżalnia, malowanie twarzy, zwierzątka, kwiatki i różne różności z balonów, wata cukrowa i popcorn przygotowane przez Spółdzielnię Socjalną „Pod Jednym dachem” oraz wolontariuszy z Leonium pod okiem Pani Joli Więczkowskiej i Pani Agnieszki Tomasik. Joanna Przybyszewska zaprosiła dzieci i ich rodziców do wspólnego składania origami.

Odbył się również drużynowy konkurs wiedzy o Janie Pawle II, który przeprowadził ks. Marcin Bieniasz.

Były pyszności z grilla: kiełbaska, kaszanka, udka z kurczaka, chleb ze smalcem i ogórkiem, naleśniki z różnymi dodatkami, ciastka i napoje. Dzień upłynął w cudowniej atmosferze.

Zarząd Osiedla nr 1 w Sierpcu serdecznie dziękuję wszystkim: współorganizatorom, partnerom i sponsorom. Bez waszej pomocy nie dali byśmy rady!

Parafia św. Benedykta
Spółdzielnia Socjalna „pod Jednym Dachem”
MMOD OSP Sierpc
Piekarnia Koziczyńscy
Masarnia Bieżuń – Motylewscy
Andrzej Cześnik i  Anna Czachorowska
Wytwórnia Smalcu Sierp Łukasz Stelmański
oraz wielkie podziękowania dla Przemka Goździkowskiego za muzyczną obsługę imprezy.

 

 

 

Zaproszenie na festyn na Osiedlu nr 1

 

 

 

Zarząd Osiedla Nr 1 zaprasza na osiedlowy Bal Seniora

 

 

 

BAL KARNAWAŁOWY I SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM DLA DZIECI Z OSIEDLA NR 1 - 4.02.2016r.

 

Czwartego lutego, dzięki uprzejmości pani Marii Długokęckiej, odbył się po raz kolejny bal karnawałowy dla dzieci z Osiedla nr 1 w Gościńcu Marysieńka.

Na najmłodszych mieszkańców tej części miasta czekało mnóstwo atrakcji. Były pyszne naleśniki przygotowane przez panie ze Spółdzielni Socjalnej „Pod jednym dachem”, smakowite kanapeczki zrobione przez członków zarządu, ciastka i napoje, a także dzięki pani Zofii Perzyńskiej owoce i pączki. Gry i zabawy taneczne poprowadziła Justyna Adamska wraz z grupą Kadetek MMOD OSP Sierpc. Wężykom, kółeczkom, tańcom i hulakom nie było końca. Dzieci zaprezentowały swoje piękne stroje karnawałowe w pokazie mody. Zadaniem konkursowym było odnalezienie burmistrza, pana Jarosława Perzyńskiego, zastępcę burmistrza, panią Ewę Leszczyńską i przewodniczącego Rady Miejskiej, pana Jerzego Stachurskiego. Najmłodsi uczestnicy balu świetnie sobie z tym poradzili.

Na zakończenie zabawy do dzieci przybył Mikołaj z podarunkami ufundowanymi przez Radnych Miejskich Krzysztofa Rudowskiego i Jerzego Stachurskiego. W rozdawaniu podarków pomagał burmistrz a dzieci podziękowały za słodkości recytując wierszyk o Mikołaju.