maj 26, 2017

Sierpc miasto ludzi przedsiębiorczych

Sprawdź pogodę w Sierpcu    A

Imieniny : Filipa, Pauliny
Dodaj do ulubionych
 

| Powrót do strony głównej

Majówka Rowerowa

Dnia 14 maja 2017 r. Zarząd Osiedla Nr 4 był współorganizatorem imprezy „Majówka Rowerowa”.
Na starcie – parking CKiSz  o godz. 12.00 stawiło się około 130 rowerzystów (dorośli i dzieci).

Po przejeździe do Ośrodka Wczasowego w Bledzewie dla dzieci i dorosłych zostały przeprowadzone konkurencje rekreacyjno-sportowe przygotowane przez: Zarządy Osiedli Nr 3,4 i 5 (ringo, strzał do bramki, rzut kaloszem), UKS "Serw" (mini turniej badmintona) i Klub Rowerowy "VELO" (rowerowy tor przeszkód). Zwycięzcy w każdej konkurencji otrzymali medale, a także upominki ufundowane przez Burmistrza Miasta Sierpc Pana Jarosława Perzyńskiego.

Po zawodach sportowych wszyscy udali się na poczęstunek – grill ufundowany przez  GETIN Bank (F.H.U.” Anika” - Anna Woźniak). Na zakończenie „Majówki” prezentację rowerów Rock Machine oraz pokaz serwisowania - jak przygotować rower do sezonu, jak o niego dbać i naprawiać - przeprowadził Sklep Rowerowy Bliżej24.pl (Płock, ul. Jachowicza 19). 

Impreza integracyjna się udała. Pogoda była wymarzona. Rowerzyści szczęśliwie wrócili do domu.

Wyniki poszczególnych konkurencji:

 rzut kaloszem:

wśród pań:  I m. - Joanna Kaczorowska, II m. - Krystyna Szablewska,  III m. - Teresa Bogucka.

wśród panów: I m. -Daniel Gontarz, II m. - Hubert Babecki, III m. - Krzysztof Dąbrowski.

 ringo:

wśród dzieci : I m. - Filip Kędzierski, II m. -Paulina Kowalska, III m - Martyna Wojciechowska.

wśród dorosłych:  I m. -Laura Mielczarek, II m. - Lech Szablewski, III m. -Sylwia Mielczarek.

strzał na bramkę:

 wśród dzieci:, I m. - Paulina Kowalska, II m. - Marceli Żendarski,  III m. - Gabriel Żendarski i Antoni Rutkowski.

rowerowy tor przeszkód:

w kat. dzieci do lat 8: I m. - Kuba Więczkowski, II m. - Dawid Magradze, III m. - Wiktor Kaczorowski.
w kat. dzieci powyżej 8 lat: I m. - Paulina Kowalska, II m. - Wiktor Wojciechowski, III m. - Przemysław Poleszczuk.

wśród dorosłych: I m. - Grzegorz Więczkowski, II m. - Dariusz Borkowski, III m. - Grażyna Wolska.

badminton:

wśród pań: I m. - Monika Krzemińska, II m. - Henia Kopczyńska, III m. -  Alicja Kotelba.
wśród panów: I m. - Piotr Pilarski, II m. - Marek Bogucki, III m. -  Andrzej Kopczyński.

 

Zarząd Osiedla Nr 4 bardzo dziękuje współorganizatorom: Panu Darkowi Jackowskiemu (MOSiR), Zarządom Osiedli Nr 3 i 5, Panu Krzysztofowi Skrzyńskiemu -Radnemu Rady Miejskiej, Burmistrzowi Miasta, UKS "Serw" przy Szkole Podstawowej Nr 3, KR "VELO" Sierpc oraz partnerom: F.H.U Anika - GETIN BANK i Sklep Rowerowy Bliżej24.pl za pomoc w zorganizowaniu imprezy, a także fotoreporterom za zdjęcia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom imprezy za tak liczne przybycie. 

Wiosenne Testy Coopera

 

Dnia 01 maja 2017 r. na Sierpeckich Jeziórkach odbyły się Wiosenne Testy Coopera – Biegowy na 12 minut i Marszowy (z kijkami lub bez) na dystansie 4,8 km. Organizatorami zawodów byli: Ognisko TKKF „Kubuś”, Zarząd Osiedla Nr 4 w Sierpcu i Rada Powiatowa Zrzeszenia LZS. Każdy chętny mógł sprawdzić wydolność swojego organizmu. Zawodników powitali:  Wojciech Skorłutowski - Przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 4 i Jakub Grodzicki -Prezes Ogniska TKKF „Kubuś”. Biegacze przez 12 minut starali się pokonać jak najdłuższy dystans, zaś uczestnicy Marszu starali się pokonać 7 okrążeń w jak najkrótszym czasie.
Wszyscy byli głośno dopingowani przez kibiców. Wśród zawodników nie zabrakło przedstawicieli Osiedla Nr 4, którzy odnieśli sukcesy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałej kondycji i życzymy dalszych sukcesów.

 

Zaproszenie Zarządu Osiedla Nr 4 na Osiedlowy Dzień Kobiet

 

 

 

Zarząd Osiedla Nr 4 zorganizował wycieczkę do Torunia

 

Dnia 22 lutego Zarząd Osiedla Nr 4, w ramach akcji „Zima w Mieście 2017”, zorganizował dla 45 dzieci wycieczkę do Torunia, która programem obejmowała: Jump Arena - Park Trampolin i Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Uczestnicy wycieczki hasali na trampolinach oraz poznali różne ciekawe tajniki wiedzy naukowej i technicznej. Organizatorzy bardzo serdecznie dziękują dzieciom za ich właściwe zachowanie i miło spędzony czas.

 

 

 

Zarząd Osiedla Nr 4 zaprasza na wycieczkę dzieci z Osiedla

 

 

 

 

 

ZABAWA CHOINKOWA Z MIKOŁAJEM

 

Dnia 29 stycznia 2017 r. Zarząd Osiedla Nr 4 zorganizował dla dzieci imprezę pt.: „Choinkowa Zabawa z Mikołajem”, która miała miejsce w Domu Nauczyciela w Sierpcu.

Prowadziły ją animatorki z Zespołu Szkół Nr 1 w Sierpcu, a pomocą służyli Wolontariusze Sierpeckiego Stowarzyszenia „Szansa na Życie”. Przewodniczący Zarządu Wojciech Skorłutowski powitał uczestników imprezy i życzył wszystkim dobrej zabawy.

Zanim impreza na dobre się rozkręciła nagrodzono dzieci, które wcieliły się w postacie swoich ulubionych bajek, książek i filmów. Tańce były przeplatane wieloma konkursami, za które dzieci odbierały drobne nagrody. Były kółeczka,  pląsy, tańce w parach i układy taneczne. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Zarząd dla wszystkich przygotował poczęstunek, a dla najmłodszych dodatkową atrakcję- malowanie twarzy.

Na zakończenie imprezy pojawił się najbardziej oczekiwany gość - Mikołaj, którego wszyscy serdecznie przywitali. Każde dziecko otrzymało paczkę, niektóre z nich zaśpiewały lub wyrecytowały wierszyk dla Mikołaja.

Zarząd Osiedla Nr 4 serdecznie dziękuje wszystkim za wspólną zabawę. Była to dobra okazja do spotkania się, a także nawiązania nowych znajomości.

Żałujemy, że Radni z naszego Osiedla mimo otrzymanych zaproszeń nie znaleźli czasu, aby przyjść na tę imprezę.

Zarząd Osiedla Nr 4

 

 

Zarząd Osiedla Nr 4 zaprasza dzieci z Osiedla na „Choinkową zabawę z Mikołajem”