kwiecień 24, 2017

Sierpc miasto ludzi przedsiębiorczych

Sprawdź pogodę w Sierpcu    A

Imieniny : Aleksego, Horacego
Dodaj do ulubionych
 

| Powrót do strony głównej

Zaproszenie na VI Muzyczny Dzień Kobiet

 

 

 

 

 

Zaproszenie na XIX Memoriał im. Wł. Szelenbauma w brydżu sportowym par

 

 

 

Dzień Kobiet w Sierpcu

 

8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Z tej okazji Pan Burmistrz Jarosław Perzyński  postanowił uhonorować nasze Panie, poprzez rozdanie ponad 300 tulipanów wspaniałym mieszkankom naszego miasta. 

 

Życzenia z okazji Dnia Kobiet!

 

 

 

 

Badanie opinii mieszkańców w zakresie przebudowy Stadionu miejskiego w Sierpcu

Spotkanie Pana Burmistrza z mieszkańcami osiedla "Zatorze"

 

2 marca Pan Burmistrz Jarosław Perzyński gościł na Osiedlu nr 6 (Zatorze), gdzie na zaproszenie Pana Przewodniczącego Zarządu Osiedla Piotra Rzeszotarskiego przedstawił plany inwestycyjne na tym osiedlu. W spotkaniu wzięli udział także m.in. Przewodniczący Rady Powiatu Sierpeckiego Pan Jan Rzeszotarski, Dyrektor MPGK Sierpc Pan Paweł Pakieła, Naczelnik Wydziału Inwestycji, Remontów i Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych Pan Bogdan Ciemiecki, Pani Radna Małgorzata Kisielewska. Pan Burmistrz dziękuję wszystkim za przybycie i udział w debacie!

 

 

 

 

 

Przekazanie busa Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno- Wychowawczemu w Sierpcu

  

Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Sierpcu otrzymał busa, który znacznie ułatwi dojazd do szkoły dzieciom i młodzieży.

Uroczyste przekazanie pojazdu odbyło się 3 marca 2017 roku w obecności przedstawicieli władz powiatowych oraz miejskich, zaproszonych gości, uczniów, rodziców i wszystkich pracowników Ośrodka. Miasto Sierpc podczas uroczystości reprezentowała Pani Ewa Leszczyńska- Zastępca Burmistrza.

Chcąc uczcić ten szczególny moment – przekazania szkole busa – uczniowie i nauczyciele przygotowali przedstawienie okolicznościowe. Punktem wieńczącym uroczystości był tort w kształcie wymarzonego przez ośrodek samochodu.

 fot. Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta Sierpc

Przedszkolaki odwiedziły Pana Burmistrza :)

 

W ramach cyklu „Spotkań z ciekawymi ludźmi”, sześciolatki z Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Sierpcu, odwiedziły 28 lutego, Burmistrza Jarosława Perzyńskiego w jego gabinecie.

Spotkanie przebiegało w bardzo wesołej atmosferze. Burmistrz odpowiadał na szereg trudnych pytań, zadawanych przez najmłodszych sierpczan. Dzieci pytały m.in. czy Burmistrz umie pływać, czy fajnie mu się pracuje, czy lubi słodycze, czy lubi jeździć na rowerze, i jaki jest jego ulubiony kolor.

Po wyczerpaniu listy pytań i otrzymaniu satysfakcjonujących odpowiedzi, maluchy zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia w fotelu Burmistrza.

Na koniec spotkania, dzieci podziękowały Burmistrzowi za umożliwienie im nauki i zabawy w nowoczesnych, wyremontowanych salach ich przedszkola. 

 

 

 

Pan Burmistrz w Szkole Podstawowej Nr 2

 

W czwartek, 2 marca, Pan Burmistrz Jarosław Perzyński odwiedził Szkołę Podstawową nr 2 im. Armii Krajowej. Panu Burmistrzowi jest miło poinformować, że ramach doposażania sierpeckich szkół na I piętrze "dwójki" wymienione zostały stare drzwi. Wspólnie z Panią Dyrektor Hanną Kurtą miał okazję zobaczyć jak wygląda szkolna kuchnia i porozmawiać z paniami gotującymi pyszne obiady dla dzieci. Pan Burmistrz miał także okazję przyglądać się lekcji wychowania fizycznego, która odbywała się na hali sportowej. Ponadto obserwował postęp prac nad ścianą pamięci przygotowywanej na 90-leci szkoły - ten jubileusz przypada w tym roku.