OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE

Wyścig na wózkach manualnych
1. PIOTR WOŻNIAK
2. ANNA WEJCHINAND
3. PAWEŁ ŚWITKOWSKI

Marsz na dystansie 50 m
1. ANNA STRZEŚNIEWSKA
2. OLIWIA TOMASZEWSKA
3. ADAM TYBURSKI

Bieg na 200 m
1. PATRYK TOBER
2. KRZYSZTOF JĘDRZEJEWSKI
3. MARIUSZ JAWORSKI

SZKOŁY PODSTAWOWE

Bieg na dystansie 60 m
1. ALEKSANDRA GOLIS - 9,17 - SP SUDRAGI 
2. NATALIA KUCIŃSKA -  9,26 - SP GOLESZYN  
3. ZUZIA ZAKRZEWSKA  -  9,35 - SP NR 2  

1. KACPER DOMAŃSKI - 8,41 - SP NR 2 SIERPC
2. MATEUSZ KOŚCIELSKI - 8,50 - SP NR 3 SIERPC
3. JAKUB FELCZAK - 8,66 - SP ŁUKOMIE 

Bieg na dystansie 300 m
1. JOANNA MALANOWSKA  - 51,62  - SP NR 2
2. KLAUDIA BIELSKA  - 51,84 - SP SZCUTOWO 
3. JULIA BARTNICKA  - 56,33  - SP NR 2 

1.KACPER DOMAŃSKI - 47,38 - SP NR 2
2. ŁUKASZ BAŃKOWSKI - 48,09 - SP LIGOWO
3. SEBASTIAN ROKICKI - 48,56 - SP NR 2

Biegi na dystansie 600 m dziewcząt  -  1000 m chłopcy
1. PATRYCJA GREGOREK  - 2,02,46 - SP SZCZUTOWO 
2. JOANNA MALANOWSKA - 2,03,62 - SP NR 2
3. MARTYNA TRZONKOWSKA - 2,12,25 - SP NR 2 

1. JAKUB SŁOMKOWSKI  - 3,30,51 - SP LIGOWO
2. ŁUKASZ KUŚMIERKOWSKI - 3,36,98 - SP LIGOWO
3. PATRYK KOŁODZIEJSKI - 3,39,85 - SP ROŚCISZEWO

Skok w dal
1. NATALIA PNIEWSKA - 4,12 - SP NR 3
2. EWELINA STRUSIŃSKA - 4,10 - SP NR 2 
3. JULIA MERCHEL - 4,08 - SP BORKOWO                 

1. SEBASTIAN ROKICKI - 4,76 - SP NR 2
2. MACIEK RÓŻAŃSKI - 4,46 - SP NR 2
3. GRZEGORZ PRUSZKOWSKI - 4,45 - SP GOLESZYN

Rzut piłeczką palantową

1. EWELINA CHMIELEWSKA - 41 m - SP ROŚCISZEWO
2. KINGA OSTROWSKA - 41 m - SP SUDRAGI  
3. JULIA SKIERSKA – 41m - SP NR 2                     

1. POCHOS POSTOLIAU - 54 m - SP BORKOWO
2. GRZEGORZ PRUSZKOWSKI – 53 m - SP GOLESZYN
3. MACIEK RÓŻAŃSKI - 52 m - SP NR 2  

PUNKTACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
1. Szkoła Podstawowa Nr 2 Sierpc - 99 Pkt
2. Szkoła Podstawowa Nr 3 Sierpc - 45
3. Szkoła Podstawowa Goleszyn – 35
4. Szkoła Podstawowa Ligowo - 34
5. Szkoła Podstawowa Borkowo – 28
6. Szkoła Podstawowa Rościszewo – 28
7. Szkoła Podstawowa Łukomie – 26
8. Szkoła Podstawowa Bledzewo – 24
9. Szkoła Podstawowa Szczutowo – 21
10. Szkoła Podstawowa Sudragi – 16
11. Szkoła Podstawowa Gójsk – 12
12. Szkoła Podstawowa Zawidz - 3

GIMNAZJA

Bieg na dystansie 100 m
1. WIOLETTA SOBIEŚNIEWSKA - 13,98 - G. SZCZUTOWO 
2. ANGELIKA KOŁODZIEJSKA - 14,03 - G. ZAWIDZ 
3. PATRYCJA KOPCZYŃSKA - 14,25 - G. LEONIUM   

1. CEZARY BRODOWSKI  - 12,51 - G. LEONIUM
2. MATEUSZ JABŁONSKI - 12,55 - G. ZAWIDZ
3. PATRYK MICHEWICZ - 12,59 - GM. SIERPC

Bieg na dystansie 300 m
1. ZUZIA WYSOCKA - 47,31 - GM. SIERPC  
2. WIOLETA SOBIEŚNIEWSKA - 48,51 - G. SZCZUTOWO  
3. KAROLINA DŁUGOKĘCKA - 52,24 - GM. SIERPC           

1. PIOTR RÓŻYCKI - 40,24 - G. ZAWIDZ
2. CEZARY BRODOWSKI - 41,27 - G. LEONIUM
3. DAMIAN ZARĘBSKI - 42,19 - G. GOZDOWO

Bieg 800 m dziewczęta - 1000 m chłopcy
1. EDYTA KOŁODZIEJSKA - 2,54,40 - G. ROŚCISZEWO 
2. MAGDA SIEMIENSKA - 2,56,61 - G. ZAWIDZ
3. KLAUDIA BAJON - 2,57,00 - G. ZAWIDZ  

1. PIOTR RÓŻYCKI - 3,01,38 - G. ZAWIDZ
2. AREK JĘDRZEJEWSKI - 3,04,99 - G. BORKOWO
3. ADRIAN NADRATOWKI - 3,09,51 - GM. SIERPC

Skok w dal
1. MAJA PESZYNSKA - 4,67 m - G. LEONIUM  
2. WERONIKA MARKOWSKA - 4,66 m - GM. SIERPC
3. ANGELIKA KOLODZIEJSKA - 4,26 m - G. ZAWIDZ                         

1. AREK OPALSKI - 5,94 m - GM. SIERPC
2. DAWID ROSIAK - 5,55 m - GM. SIERPC
3. BARTOSZ FREJ - 5,10 m - G. ROŚCISZEWO

Pchnięcie kulą
1. DARIA SZULECKA - 8,68 m - GM. SIERPC
2. AGNIESZKA ZIÓŁKOWSKA - 8,60 m - G. ZAWIDZ
3. AGNIESZKA JAWORSKA - 8,30 m - GM. SIERPC                 

1. BARTOSZ FREJ - 12,22 m - G. ROŚCISZEWO
2. PATRYK OKOŃSKI - 11,74 m - G. SZCZUTOWO
3. DAMIAN ZARĘBSKI - 11,32 m - G. GOZDOWO

Sztafeta 4x100 m dziewcząt
1. GIM. ZAWIDZ  - 58,91 s /K. WÓJCIAK, K. BIKOWSKA, A. KOŁODZIEJSKA, P. IGIELSKA/
2. GIM. LEONIUM SIERPC - 59,09 s /PESZYŃSKA, PESZYŃSKA, KOPCZYŃSKA, GĄSIOROWSKA /
3. GIM.MIEJSKIE SIERPC  - 59.89 s /A. KĘSICKA, Z. WYSOCKA, A. PRZEŻDZIEK, W. MARKOWSKA/

Sztafeta 4x 100 m chłopców
1. GIM. MIEJSKIE SIERPC - 50,29  /K. MIRECKI, A. OPALSKI, D. KLIMEK, K. STĘPINSKI/
2. GIM.GOZDOWO - 51,93 /H. PRZYBUŁEK, D. PARCIAK, D. ZARĘBSKI, D. JONIAK/
3. GIM. ZAWIDZ - 52,21 /P. KŁOSZEWSKI, KOWALEWSKI, P. RÓŻYCKI, M. JABŁONOWSKI/

PUNKTACJA ZESPOŁOWA GIMNAZJÓW
1. Gimnazjum Miejskie Sierpc - 131 Pkt
2. Gimnazjum Zawidz – 111
3. Gimnazjum Leonium Sierpc – 69
4. Gimnazjum  Rościszewo – 57
5. Gimnazjum  Szczutowo – 48
6. Gimnazjum Gozdowo – 43
7. Gimnazjum Borkowo - 27 

WYNIKI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Bieg na dystansie 100 m
1. OLA WITKOWSKA - 15,24 - ZS NR 1
2. WERONIKA KOWALSKA - 15,24 - ZS NR 1
3. KINGA JASINSKA - 15,40  LO SIERPC   

1. JAROSŁAW SZATKOWSKI - 12,25 - LO SIERPC
2. KRZYSZTOF ŁUKOWSKI - 12,30 - LO SIERPC
3. DANIEL WOLAK - 12,50 - ZS NR 1

Bieg na dystansie 400 m
1. ANNA NARODZONEK - 70,97 LO 
2. KASIA BĄK - 78,47 – LO
3. MAGDA RÓŻYCKA - 79,08 - ZS NR 1  

1. KRYSTIAN CIESLAK - 57,43 - ZS NR 2 PŁOCK
2. BŁAŻEJ PAPIEWSKI - 60,52 ZS NR 1 SIERPC
3. PATRYK KWASIBORSKI  - 60,75 - ZS NR 1

Biegi 800 m dziewcząt - 1500 m chłopców
1. KAROLINA RAKOWSKA - 3,02,77 - ZS NR 1 
2. MARTYNA WASINSKA - 3,08,80 - LO 
3. AGNIESZKA JANKOWSKA - 3,13,62 - ZS NR 1 

1.  PATRYK RYDZYŃSKI - 4,20,66 - ZS NR 1
2. DAWID WITKOWSKI - 5,03,18 - ZS NR 1
3. GRZEGORZ ZACHARSKI - 5,07,13 - LO

Skok w dal
1. ANNA DOMŻALSKA - 4,18 - LO 
2. MARTYNA KOŚCIJAŃSKA - 4,15 -  LO 
3. MAGDA CZYŻYK - 4,09 - ZS NR 1 

1. JAKUB WOLSKI - 5,70 - ZS NR 1
2. KRZYSZTOF LUKOWSKI - 5,70 – LO
3. ŁUKASZ KOWALEWSKI - 5,64 - ZS NR 1

Pchnięcie kulą
1. ANNA ORSZAK - 7,78 - ZS NR 1  
2. DARIA KORZEB - 6,85 - ZS NR 1 
3. OLA MIKUCKA - 6,57 - LO 

1. PATRYK GŁOS - 13,03 - ZS NR 1
2. KAMIL WOŻNIAK - 12,81 - ZS NR 1
3. DAMIAN GREGORCZYK - 12,25 - ZS NR 1

Sztafeta 4 x 100 m  dziewcząt

1. LO SIERPC - 60,68  /M. KOSCIJAŃSKA, K. KWIATKOWSKA, K. JASIŃSKA, A. NARODZONEK/
2. ZSNR 1 SIERPC - 62,81 / A. WITKOWSKA, M. MARCINIAK, W. KOWALSKA, I. KOPYCINSKA/
3. ZS NR 2 SIERPC - 69,82 /M. SULKOWSKA, K. KAROLKOWSKA, K. PRZYBYLSKA, J. GOC/

Sztafeta 4 x 100 m chłopców
1. LO SIERPC - 49,28 / M. DYJA, J. SZATKOWSKI, K. LUKOWSKI, B. CIESINSKI/
2. ZS NR 1 SIERPC - 51,66 /P. WALCZAK, P. KALKOWSKI, M. GOŁĘBIEWSKI, B. KLINIKOWSKI/

PUNKTACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
1. Zespół Szkół Nr 1 Sierpc - 186 Pkt
2. Liceum Ogólnokształcące Sierpc – 183
3. Zespół Szkół Nr 2 Sierpc – 35
4. Zespół Szkół Nr 2 Płock – 15
5. Zespół Szkół CKR Studzieniec - 10