Burmistrz Miasta Sierpc Jarosław Perzyński zaprasza do wzięcia udziału w następujących wydarzeniach społeczno-kulturalnych, które będą miały miejsce w najbliższych tygodniach w Sierpcu

  1. 3 października zapraszamy do wzięcia udziału w obchodach Światowego Dnia Marszu TAFISA 2015, który będzie zorganizowany w Stanicy ZHP w Słupi o godz. 10:00. W programie przewidziano m.in. marsz po lesie, festyn rekreacyjny dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
  2. 4 października zapraszamy wszystkich, a w szczególności uczniów sierpeckich szkół do wzięcia udziału w  rekreacyjno-sportowej imprezie pn. EKO- JAZDA NA BYLE CZYM masa krytyczna, która rozpocznie się o godz. 15:00 przed Centrum Kultury i Sztuki. Podczas imprezy przeprowadzony będzie konkurs na stworzenie pojazdu z materiałów ekologicznych, surowców wtórnych lub materiałów z odzysku, napędzany siłą mięśni - Konkurs EKO-JAZDA NA BYLE CZYM.
  3. 16 października Gimnazjum Miejskie im. Mikołaja Kopernika będzie odchodziło jubileusz 15-lecia.
  4. 11 listopada – obchody 97. rocznicy odzyskania niepodległości.
  5. 26 listopada w Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się Konkurs na wykonanie stroju  z materiałów ekologicznych, surowców wtórnych „Eco-Moda”.