Zarządy Osiedli w naszym mieście działają bardzo prężnie i jak widać potrafią razem współpracować. Ciekawą propozycję związaną z Dniem Kobiet przygotowały wspólnie Zarządy Osiedli nr 4 i nr 5, przy współudziale Centrum Kultury i Sztuki.

7 marca o godzinie 18.00 rozpoczął się I Międzyosiedlowy Dzień Kobiet. Przewodniczący osiedli Pani Iwona Ocicka, Pan Wojciech Skorutowski oraz dyrektor CKiSz Jarosław Żmijewski przywitali wszystkich zgromadzonych na sali widowiskowej. W stronę kobiet posypały się przepiękne życzenia,  a na ręce Pani burmistrz Ewy Leszczyńskiej został złożony symboliczny bukiet kwiatów. Przewodniczący zaprosili do obejrzenia części artystycznej przygotowanej przez: Ludowy Zespół Artystyczny „Kasztelanka”, wokalistki Gabrysie Miłecką i Joannę Stachurską oraz chór „Wesołych Seniorów”. Swoje dynamiczne i nowoczesne układy taneczne zaprezentowały zespoły: ISKRY i FRESH.

Po części artystycznej głos zabrał radny miejski Krzysztof Skrzyński, który także złożył wszystkich obecnym Paniom życzenia a następnie wręczył każdej kobiecie pięknego tulipana. Przewodniczący zaprosili do sali lustrzanej na słodki poczęstunek, kawę i miłą rozmowę.

Międzyosiedlowy Dzień Kobiet przebiegał w miłej i serdecznej atmosferze. Zarządy osiedli poinformowały, że wydarzenie to wpisze się na stałe do kalendarza imprez.

 

01.JPG02.JPG03.jpg04.jpg05.JPG06.JPG07.JPG08.JPG09.JPG10.jpg11.JPG12.jpg13.jpg14.JPG15.jpg16.JPG