Dnia 29 stycznia 2017 r. Zarząd Osiedla Nr 4 zorganizował dla dzieci imprezę pt.: „Choinkowa Zabawa z Mikołajem”, która miała miejsce w Domu Nauczyciela w Sierpcu.

Prowadziły ją animatorki z Zespołu Szkół Nr 1 w Sierpcu, a pomocą służyli Wolontariusze Sierpeckiego Stowarzyszenia „Szansa na Życie”. Przewodniczący Zarządu Wojciech Skorłutowski powitał uczestników imprezy i życzył wszystkim dobrej zabawy.

Zanim impreza na dobre się rozkręciła nagrodzono dzieci, które wcieliły się w postacie swoich ulubionych bajek, książek i filmów. Tańce były przeplatane wieloma konkursami, za które dzieci odbierały drobne nagrody. Były kółeczka,  pląsy, tańce w parach i układy taneczne. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Zarząd dla wszystkich przygotował poczęstunek, a dla najmłodszych dodatkową atrakcję- malowanie twarzy.

Na zakończenie imprezy pojawił się najbardziej oczekiwany gość - Mikołaj, którego wszyscy serdecznie przywitali. Każde dziecko otrzymało paczkę, niektóre z nich zaśpiewały lub wyrecytowały wierszyk dla Mikołaja.

Zarząd Osiedla Nr 4 serdecznie dziękuje wszystkim za wspólną zabawę. Była to dobra okazja do spotkania się, a także nawiązania nowych znajomości.

Żałujemy, że Radni z naszego Osiedla mimo otrzymanych zaproszeń nie znaleźli czasu, aby przyjść na tę imprezę.

Zarząd Osiedla Nr 4

1.jpg2.jpg3.JPG4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg