1. Pierwszy kurs według nowego rozkładu, uwzględniającego zgłaszane uwagi, będzie miał miejsce już w pierwszy piątek kwietnia (6 kwietnia) o godz. 8:00 na ul. Targowej.
  2. Prosimy zwrócić uwagę na rozkład jazdy w piątek, gdyż uległ on zmianie w stosunku do poprzedniego rozkładu.
  3. Autobus będzie kursował łącznie, tak jak do tej pory, cztery razy w tygodniu – po dwa kursy w piątek: o godz. 8:00 i o godz. 10:00 (wyjazd z ul. Targowej) oraz po dwa kursy w sobotę: o godz. 10:00 i o godz. 12:00 (wyjazd z ul. Targowej). 
  4. Autobus będzie kursował po pętli liczącej 10 km na trasie od ul. Targowej aż do Cmentarza Komunalnego. Przebieg dotychczasowej linii został zachowany.
  5. Cena biletu na całej trasie będzie wynosiła jak do tej pory 1,5 zł. Operator jest zobowiązany do respektowania ustawowych ulg. W związku z powyższym do bezpłatnych przejazdów są uprawnieni:

- posłowie i senatorowie RP,
- inwalidzi wojenni i wojskowi oraz ich opiekunowie - chodzi tylko o I grupę inwalidztwa,
- uczniowie realizujący obowiązek szkolny w szkołach specjalnych oraz ich opiekunowie w przejazdach z miejsca zamieszkania do szkoły,
- cywilne niewidome ofiary działań wojennych.

Z kolei do korzystania z 50% zniżki uprawnieni są:

- kombatanci lub osoby zajmujące się działalnością równorzędną z działalnością kombatancką oraz niektóre osoby będące ofiarami represji wojennych i okresu, powojennego,
- studenci, 
- słuchacze kolegiów nauczycielskich i nauczycielskich kolegiów języków obcych oraz kolegiów pracowników służb społecznych.

 

Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się poniżej.

 

 

Piątek

Trasa: ul. Targowa – Cmentarz komunalny (1 kurs)

Ul. Targowa: godz. 8:00
Ul. Piastowska: godz. 8:01
Dworzec PKP: godz. 8:03
Ul. Świętokrzyska: godz. 8:06
Ul. Paderewskiego: godz. 8:09
Ul. Mickiewicza: godz. 8:10
Ul. Wiosny Ludów: godz. 8:11
Dworzec PKS: godz. 8:15
Parking Centrum (Gram Market): godz. 8:18
Plac Chopina: godz. 8:21
Ul. Reymonta: godz. 8:23
Ul. Kilińskiego: godz. 8:25
Ul. Kościuszki: godz. 8:28
Cmentarz komunalny: godz. 8:30

 

Piątek

Trasa: Cmentarz komunalny – ul. Targowa (trasa powrotna)

Cmentarz komunalny: godz. 9:30
Ul. Kościuszki: godz. 9:32
Ul. Kilińskiego: godz. 9:35
Ul. Reymonta: godz. 9:38
Plac Chopina: godz. 9:40
Ul. Narutowicza: godz. 9:43
Dworzec PKS: godz. 9:46
Ul. Wiosny Ludów: godz. 9:50
Ul. Mickiewicza: godz. 9:51
Ul. Paderewskiego: godz. 9:52
Ul. Świętokrzyska: godz. 9:55
Dworzec PKP: godz. 9:58
Ul. Piastowska: godz. 9:59
Ul. Targowa: godz. 10:00

 

Piątek

Trasa: ul. Targowa – Cmentarz komunalny (2 kurs)

Ul. Targowa: godz. 10:00
Ul. Piastowska: godz. 10:01
Dworzec PKP: godz. 10:03
Ul. Świętokrzyska: godz. 10:06
Ul. Paderewskiego: godz. 10:09
Ul. Mickiewicza: godz. 10:10
Ul. Wiosny Ludów: godz. 10:11
Dworzec PKS: godz. 10:15
Parking Centrum (Gram Market): godz. 10:18
Plac Chopina: godz. 10:21
Ul. Reymonta: godz. 10:23
Ul. Kilińskiego: godz. 10:25
Ul. Kościuszki: godz. 10:28
Ul. Cmentarz komunalny: godz. 10:30

 

Piątek

Trasa: Cmentarz komunalny – ul. Targowa (trasa powrotna)

Cmentarz komunalny: godz. 12:00
Ul. Kościuszki: godz. 12:02
Ul. Kilińskiego: godz. 12:05
Ul. Reymonta: godz. 12:08
Plac Chopina: godz. 12:10
Ul. Narutowicza: godz. 12:13
Dworzec PKS: godz. 12:16
Ul. Wiosny Ludów: godz. 12:20
Ul. Mickiewicza: godz. 12:21
Ul. Paderewskiego: godz. 12:22
Ul. Świętokrzyska: godz. 12:25
Dworzec PKP: godz. 12:28
Ul. Piastowska: godz. 12:29
Ul. Targowa: godz. 12:30

 

Sobota

Trasa: ul. Targowa – Cmentarz komunalny (1 kurs)

Ul. Targowa: godz. 10:00
Ul. Piastowska: godz. 10:01
Dworzec PKP: godz. 10:03
Ul. Świętokrzyska: godz. 10:06
Ul. Paderewskiego: godz. 10:09
Ul. Mickiewicza: godz. 10:10
Ul. Wiosny Ludów: godz. 10:11
Dworzec PKS: godz. 10:15
Parking Centrum (Gram Market): godz. 10:18
Plac Chopina: godz. 10:21
Ul. Reymonta: godz. 10:23
Ul. Kilińskiego: godz. 10:25
Ul. Kościuszki: godz. 10:28
Cmentarz komunalny: godz. 10:30

 

Sobota

Trasa: Cmentarz komunalny – ul. Targowa (trasa powrotna)

Cmentarz komunalny: godz. 11:30
Ul. Kościuszki: godz. 11:32
Ul. Kilińskiego: godz. 11:35
Ul. Reymonta: godz. 11:38
Plac Chopina: godz. 11:40
Ul. Narutowicza: godz. 11:43
Dworzec PKS: godz. 11:46
Ul. Wiosny Ludów: godz. 11:50
Ul. Mickiewicza: godz. 11:51
Ul. Paderewskiego: godz. 11:52
Ul. Świętokrzyska: godz. 11:55
Dworzec PKP: godz. 11:58
Ul. Piastowska: godz. 11:59
Ul. Targowa: godz. 12:00

 

Sobota

Trasa: ul. Targowa – Cmentarz komunalny (2 kurs)

Ul. Targowa: godz. 12:00
Ul. Piastowska: godz. 12:01
Dworzec PKP: godz. 12:03
Ul. Świętokrzyska: godz. 12:06
Ul. Paderewskiego: godz. 12:09
Ul. Mickiewicza: godz. 12:10
Ul. Wiosny Ludów: godz. 12:11
Dworzec PKS: godz. 12:15
Parking Centrum (Gram Market): godz. 12:18
Plac Chopina: godz. 12:21
Ul. Reymonta: godz. 12:23
Ul. Kilińskiego: godz. 12:25
Ul. Kościuszki: godz. 12:28
Cmentarz komunalny: godz. 12:30

 

Sobota

Trasa: Cmentarz komunalny – ul. Targowa (trasa powrotna)

Cmentarz komunalny: godz. 13:30
Ul. Kościuszki: godz. 13:32
Ul. Kilińskiego: godz. 13:35
Ul. Reymonta: godz. 13:38
Plac Chopina: godz. 13:40
Ul. Narutowicza: godz. 13:43
Dworzec PKS: godz. 13:46
Ul. Wiosny Ludów: godz. 13:50
Ul. Mickiewicza: godz. 13:51
Ul. Paderewskiego: godz. 13:52
Ul. Świętokrzyska: godz. 13:55
Dworzec PKP: godz. 13:58
Ul. Piastowska: godz. 13:59
Ul. Targowa: godz. 14:00