4 lipca Pan Burmistrz Jarosław Perzyński w Urzędzie Miejskim gościł: Pana Posła na Sejm RP - Waldemara Olejniczaka, a także Panią Monikę Zdrojek - p.o. Dyrektora Departamentu Rozwoju Regionalnego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. wraz z Panią Marzanną Pochydyla-Siudym - Kierownik Wydziału Współpracy Regionalnej Departamentu Rozwoju Gospodarczego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A.


Do zadań Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. należy m.in. zachęcanie zagranicznych przedsiębiorców do inwestowania w Polsce, a także udzielanie pomoc przy wyszukiwaniu atrakcyjnych lokalizacji dla inwestycji.
Celem spotkania było zaprezentowanie przedstawicielkom Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. terenów inwestycyjnych miasta znajdujących się przy: Ciepłowni, ulicy Białobłockiej i PKP. Podczas spotkania Pan Burmistrz zapewnił, że miasto deklaruje jak najszerszą chęć współpracy z inwestorami oraz udzielenie wszechstronnej pomocy w kwestiach formalno-administracyjnych - tworząc tym samym przyjazny klimat do inwestowania w naszym mieście.
Po spotkaniu w Urzędzie Miejskim Pan Burmistrz wspólnie z Panem Posłem oraz przedstawicielkami Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. udali się do Starostwa Powiatowego w Sierpcu, gdzie w obecności Pana Wicestarosty Juliusza Gorzkosia prowadzone były rozmowy na temat terenów inwestycyjnych należących do powiatu sierpeckiego.

Pan Burmistrz Jarosław Perzyński serdecznie dziękuje Panu Posłowi Waldemarowi Olejniczakowi za organizację spotkania, a przedstawicielkom Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. za przybycie do Sierpca i konstruktywne rozmowy!

 

DSC_0032.JPGDSC_0033.JPGDSC_0034.JPGDSC_0036.JPGDSC_0038.JPGDSC_0039.JPGDSC_0040.JPGDSC_0050.JPGDSC_0055.JPG