Pan Burmistrz Jarosław Perzyński mając na uwadze społeczne zaangażowanie w Konkurs "Mała rzecz, a cieszy" chce by została zrealizowana pierwsza dziesiątka zgłoszonych projektów, czyli:

budowa mini placu zabaw dla dzieci przy bloku na ul. Kwiatowej 9, edukacyjne kosze na śmieci, osiedlowe grillowisku na Zatorzu, budowa infrastruktury do boiska plażowego, MULTIRIG – konstrukcja do uprawiania biegów z przeszkodami, zakupienie piłkochwytów na terenie boiska przy ul. Paderewskiego w Sierpcu, samoobsługowa stacja naprawy rowerów, siłownia zewnętrzna w Parku im. Zbigniewa Mroczkowskiego, Żołnierze Niezłomni – bohaterowie lat 1944-1963, utworzenie zewnętrznego placu gier rekreacyjnych na świeżym powietrzu przy Szkole Podstawowej nr 3.

Pan Burmistrz chciałby jednocześnie przypomnieć, że za realizację powyższych projektów będzie odpowiedzialna Gmina Miasto Sierpc, która wskaże koordynatorów, którzy będą współpracować z wnioskodawcami.

Wszystkie projekty będą realizowane w zależności od warunków atmosferycznych wkrótce i już niebawem rozpoczną się zakupy urządzeń oraz sprzętu potrzebnego do realizacji projektów. :)