Panu Burmistrzowi Jarosławowi Perzyńskiemu jest bardzo miło poinformować Państwa, iż 14 listopada br. Gmina Miasto Sierpc otrzymała wiadomość o dofinansowaniu w wysokości 1 351 400,00 zł ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej – Ministerstwa Sportu i Turystyki, w ramach „Programu Rozwoju Ponadlokalnej Infrastruktury Sportowej – pilotaż 2017” na realizację zadania pn.: „Przebudowa stadionu miejskiego przy ul. Świętokrzyskiej w Sierpcu – budowa z przebudową boiska piłkarskiego wraz z boiskiem wielofunkcyjnym oraz urządzeniami i infrastrukturą towarzyszącą”.

W ramach inwestycji zostanie przebudowana płyta główna boiska piłkarskiego wraz z infrastrukturą towarzyszącą ( m.in.: nowe oświetlenie). Ponadto zostanie wybudowane nowe boisko wielofunkcyjne do gry w piłkę ręczą, koszykówkę, siatkówkę i tenisa.

Zatem teraz pozostaje nam trzymać kciuki za pomyślność realizacji zaplanowanych działań. Zamieszczone zdjęcie jest poglądowe, nie odzwierciedla zaplanowanego, rzeczywistego efektu końcowego.