BEZPŁATNA nauka języka angielskiego w Centrum Języków Obcych Lingua School dla osób w wieku 25-75 lat ❗️😁👍

Gdy wyjeżdżamy na urlop za granicę lub spotykamy obcokrajowca na ulicy czujemy dyskomfort, jesteśmy spięci, bo często nie wiemy jak zareagować, co odpowiedzieć. 🤷‍♀️ 

Prawie każdy czuje, że chciałby na początku choć w najmniejszym stopniu zacząć mówić po angielsku. Trudno jest się zmotywować, a do tego bariera językowa i wiele wątpliwości - chyba nic nie zrozumiem, nie zapamiętam, może już za późno.
Większość osób chciałaby nauczyć się języka angielskiego komunikatywnie, prowadząc różne dialogi sytuacyjne. Taką właśnie naukę proponuje Piotr Mazurowski – Dyrektor Centrum Języków Obcych Lingua School.

Mając świadomość potrzeb mieszkańców Sierpca i okolic – dodaje p. Piotr, organizujemy bezpłatne zajęcia unijne dla osób w wieku 25-75 lat.
Wszyscy kursanci otrzymują podręczniki, zeszyty ćwiczeń, a przede wszystkim przyjazną atmosferę, która ułatwia naukę i odblokowuje wszystkich językowo. Taki kurs języka angielskiego jest szansą dla każdego, kto czuje potrzebę nauki i chęć. Wiek nie jest barierą. To także wspaniały trening dla pamięci, która zostaje bardzo skutecznie zaktywizowana. Zapraszamy wszystkie osoby chętne do sekretariatu Centrum Języków Obcych Lingua School przy ul. Wiosny Ludów 22.

Zapisy telefoniczne pod nr. 502-623-180