Drodzy Mieszkańcy oraz sympatycy Sierpca!

W związku z przypadającą w 2022 roku 700. rocznicą lokacji Miasta, będziemy wykonywać okolicznościowy kalendarz z widokami Sierpca.

Każdy z Was może go tworzyć razem z Nami, wystarczy, że wyślecie do nas zdjęcia przedstawiające:

 - historyczne widoki miasta,

- widoki miasta w różnych porach roku,

- zdjęcia pejzaży Sierpca,

- widoki miasta z różnych epok, od najstarszych do najaktualniejszych.

 

Być może Wasi najbliżsi (rodzice, dziadkowie, pradziadkowie) mają w swoich albumach fotografie, które warto pokazać w kalendarzu, a być może Wy sami macie w swoich zasobach zdjęcia aktualnego Sierpca, które zechcecie Nam nieodpłatnie przekazać i zaistnieć na kartach miejskiego kalendarza. 

 

Na zdjęcia czekamy do 10 października br., godz. 10:00. Prosimy o przesyłanie ich na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zdjęcie powinno mieć poniższe parametry:

plik w formacie JPG, rozdzielczość nie mniejsza niż 300 DPI, rozmiar do 5MB, jednak nie mniejszym niż 3000 px na dłuższym boku. Plik ze zgłaszaną fotografią należy nazwać wg wzoru: imię i nazwisko, miejsce, które zostało uwiecznione, rok wykonania fotografii. W treści maila prosimy o dopisanie klauzuli:

 

Oświadczam, iż jestem autorką/em przesłanych zdjęć i udzielam automatycznie bez dodatkowego oświadczenia nieodpłatnej licencji niewyłącznej na rzecz Gminy Miasto Sierpc oraz przejmuję odpowiedzialność prawną z tytułu złożonego oświadczenia.

.......................................................................

(data i podpis)

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i rozpowszechnianie przez Gminę Miasto Sierpc mojego zdjęcia dla potrzeb niezbędnych do realizacji wykonania kalendarza zgodnie z art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U z 2019 r poz. 1231 z późn. zm.).

.......................................................................

(data i podpis uczestnika konkursu)

OŚWIADCZENIE DO POBRANIA