Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu zaprasza na 6. Noworoczny Wieczór Teatralny, w wykonaniu grup dziecięcych i młodzieżowych grup teatralnych działających w CKiSz w Sierpcu w dniu 28 stycznia br. (piątek).
KARNET W CENIE 15 ZŁ
W programie:
g. 17.00 „Kurka wodna!” (scenariusz- Kasia Moskal) - grupa „Ładne Kwiatki”
g. 17.30 „Kapelusz Pani Wrony” (scenariusz Danuta Parlak)- grupa „Tik-Tak”
g. 18.30 „Baśń o Grającym Imbryku” (scenariusz Marta Guśniowska)- grupa „Pingwiny”
g. 19.30 „Wyspa Chudych” (scenariusz, na podst. „Wyspy Chudych” Karoliny Maciejaszek, Kasia Moskal)- grupa „Złodzieje Oklasków”- spektakl dla widzów od lat 13.
Reżyseria: Kasia Moskal; sala widowiskowa CKiSz w Sierpcu
Cena karnetu obejmuje wszystkie spektakle i nie podlega rozbiciu na poszczególne części. Karnety do nabycia w CKiSz w Sierpcu w godzinach pracy kasy oraz na www.ckisz.sierpc.pl
Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup strojów, rekwizytów dla grup teatralnych oraz udział w warsztatach.
Udział w imprezie jest wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika, a zwłaszcza publikację wizerunku. Przetwarzanie to ma na celu wyłącznie promowanie działań kulturalnych. Nie mniej jednak przysługuje uczestnikowi prawo cofnięcia zgody w każdym momencie, a także dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, co do danych osobowych.