26 marca 2022 r., na zaproszenie Inwestora Pana Tomasza Rydlewskiego, Burmistrz Miasta Sierpca Jarosław Perzyński uczestniczył w oficjalnym otwarciu obiektu handlowo – usługowego „ Stacja Sierpc ” (ul. T. Kościuszki 34a). 
Nowoczesny park handlowy powstał przy drodze krajowej nr 10, na terenie, na którym kiedyś mieściła się stacja kolejki wąskotorowej. To miejsce znów zacznie tętnić życiem! Mieszkańcy oraz osoby odwiedzające Nasze Miasto będą mogły skorzystać z bogatej oferty sklepów, spędzić miło czas na świeżym powietrzu, a w przyszłości zapoznać się z historią Miasta. 
Na oficjalnej stronie obiektu (www.stacjasierpc.pl) można przeczytać o szczegółach:
„Stacja Sierpc to największy i najnowocześniejszy kompleks handlowo - usługowy w powiecie sierpeckim. Znajdzie się w nim 15 sklepów popularnych i cenionych przez klientów polskich i międzynarodowych marek, między innymi sklepy odzieżowe i obuwnicze takie jak CCC, Sinsay i Diverse, sieci dyskontowe Pepco oraz pierwsze w regionie sklepy sieci Action i Dealz, salony drogeryjne Rossmann oraz Hebe, szeroka oferta artykułów dla domu i całej rodziny dostępna w sklepach Jysk, RTV Euro AGD oraz Smyk. Ofertę obiektu uzupełni market spożywczy Stokrotka. Do dyspozycji klientów oddany zostanie wygodny i przestronny parking.”
Ponadto Inwestor zaangażował się w życie społeczne i rozwój Naszego Miasta poprzez modernizację infrastruktury przylegającej do „Stacji Sierpc” w postaci częściowej przebudowy ul. Kościuszki oraz ul. Rypińskiej (zostały wydzielone pasy zjazdów, nowe znakowanie pionowe oraz wyspa wydzielająca, zjazdy na posesje, remont chodnika, montaż kanalizacji deszczowej w pasie drogi w celu jej poprawnego odwodnienia).
Dzięki tym działaniom, ruch drogowy w tym rejonie jest bardziej bezpieczny. 
Dziękujemy Panu Tomaszowi za zaproszenie oraz wymierną współpracę, która przekłada się na rzecz lokalnej społeczności.
Nowoczesny park handlowy pn. Stacja Sierpc.
Uroczyste przecięcie wstęgi z okazji otwarcia Centrum Handlowego Stacja Sierpc.