Serdecznie Państwa zapraszamy na niezwykły koncert z okazji Dnia Mamy, który odbędzie się w dniu 26 maja 2023r. o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu i Stowarzyszenie Przyjaciół Ludowego Zespołu Artystycznego KASZTELANKA pt. „DLA MAMY PIOSENKI DLA MAMY …I DLA JASIA” oraz połączone z akcją charytatywną na leczenie Jasia Chojnackiego. Podczas koncertu zobaczymy na scenie uczestników zajęć artystycznych CKiSz: wokalistów, grupy tańca nowoczesnego, czy LZA Kasztelanka. Jednak to nie wszyscy. Nie zabraknie uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 i 3 w Sierpcu, młodzieży z LO w Sierpcu i ZS nr 1. Do całego przedsięwzięcia włączyła się także Szkoła Tańca ART  DANCE, mająca swoją siedzibę w naszym Centrum. Zobaczycie również wokalistów z Muzycznej Strefy Natalii Woźnickiej, czy Zespół Wokalny „NIGDY NIE MÓW NIGDY”. To będzie niezapomniany koncert. Także zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia w nim udziału i spędzenia piątkowego wieczoru w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu.

Zdjęcie informacyjne plakat niebieskie tło z kolorowymi kwiatami. Centrum Kultury i sztuki w Sierpcu i Stowarzyszenie Przyjaciół Ludowego Zespołu Artystycznego Kasztelanka zap[raszaja na Koncert z okazji Dnia Matki pod tytułem DLA MAMY PIOSENKI DLA MAMY …. I DLA JASIA. 26 maja 2023r. godzina siedemnasta, sala widowiskowa, wstęp wolny. Cały dochód z koncertu przeznaczony na leczenie Jasia Chojnackiego.