W dniu 04 maja 2013 roku Zarząd Osiedla nr 6 wraz z przewodniczącą Małgorzatą Kisielewską zorganizował XI Turniej Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży.

Do turnieju zgłosiło się 7 drużyn: ZIELONE SZATANY, FC GRABARZE, DREAM TEAM, SATIVA, FC SEMPO, KRÓLEWSCY, FC CZERWONI. Turniej odbył się w systemie każdy z każdym w dwóch kategoriach wiekowych.

Wszystkie drużyny grały bardzo ambitnie, z dużym zaangażowaniem. Stworzono wiele pięknych akcji, padały bramki, a wszyscy bramkarze pokazywali robinsonady bramkarskie. Nie zabrakło również dziewczyn, które rywalizowały dzielnie z chłopcami w kategorii młodszych.

Turniej zakończył się we wspaniałej atmosferze, co podkreślali wszyscy uczestnicy. Mecze toczone były w duchu fair - play. Stały na wysokim sportowym poziomie. Wiele pięknych akcji dostarczyło emocji kibicom.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie: Panowie Krzysztof Pniewski oraz Tomasz Zieliński.

W kategorii powyżej 13 lat I miejsce zdobyła drużyna DREAM TEAM. W kategorii poniżej 13 lat I miejsce zdobyła drużyna KRÓLEWSCY. Wyłoniono króla strzelców turnieju, który otrzymał statuetkę. Został nim Patryk Ulicki zdobywając 6 bramek. Drużynom wręczono pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody - piłki nożne. Każdy zawodnik turnieju otrzymał bilety do kina w CKiSz w Sierpcu ufundowane przez zarząd oraz sponsora.

Jak co roku tradycją turnieju stało się grillowanie w atmosferze rodzinnego pikniku. Czuwali nad tym Pan Dariusz Kisielewski oraz Panie Iwona Rycharska i Halina Laskowska. Miłą niespodzianką była również wata cukrowa ufundowana przez pana Teodora Zasadowskiego.

Celem corocznego turnieju piłki nożnej, jak podkreśla przewodnicząca Małgorzata Kisielewska, jest stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń, integracji, możliwości nowych znajomości z młodymi ludźmi naszego osiedla.

Zarząd Osiedla Nr 6                                       

 

Zdjcie0601.jpgZdjcie0605.jpgZdjcie0641.jpgZdjcie0647.jpgZdjcie0656.jpgZdjcie0663.jpg