• gra 3 na 3, w systemie „każdy z każdym”,
  • czas gry 2x7 min lub do różnicy 15pkt w wyniku,
  • 4 przewinienie zawodnika jest przewinieniem dyskwalifikującym,
  • rzuty za 2 pkt liczą się za 1 pkt, a za 3 jako 2 pkt.,

 

Pierwszy Turniej Streetball, Wtorek 20.08.2013r.,  ul. Narutowicza (za policją)- 4 drużyny,

1 miejsce - 07 – Czajkowski M. - 15, Lewandowski M. - 11, Mroczkowski K. - ,Kosiorek P. – 6,

2 miejsce- Basket Sierpc –Ziółkowski Ł. - 9, Ziółkowski M. - 12, Bombalicki M. - ,Tyburski M. - 2,

3 miejsce - Są gorsi – Krydzyński M. - 4 , Łojek - 1, Smykowski - 6, Kaliszewski M. – 8,

4 miejsce - Synowie Matek – Strusiński B. - 21, Nowaczewski M. - 5 , Żołnowski K. - 3, Rzeszotarski F. - 0,

 

Drugi  Turniej Streetball, Niedziela 25.08.2013r.,  ul. Narutowicza (za policją)- 5 drużyn,

1 miejsce - 07 – Czajkowski M. - 38, Lewandowski M. - 21, Kaliszewski M. - 23, Mroczkowski K. - , 

2 miejsce – Kasztelanka – Mielczarek P. - 39, Mielczarek D. - 10, Sierakowski Ł. - 7,

3 miejsce – Synowie Matek – Strusiński B. - 23, Nowaczewski M. - 4, Żołnowski K. - 15,Rzeszotarski F. - 9,

4 miejsce – Basket Sierpc – Ziółkowski Ł. - 23, Ziółkowski M. - 29, Bombalicki M. - 14, Tyburski M. - ,

5 miejsce - Cyrk z Bangladeszu – Morozow M. - 10, Kwiatkowski M. - 21, Kędzierski K. - 14,

 

Trzeci Turniej Streetball, Środa 28.08.2013r.,  „ORLIK” ul. Sienkiewicza - 4 drużyny,

1 miejsce – 07 czyli: Czajkowski - 28pkt.,Lewandowski -13 pkt.,Rydzyński - 10 pkt. Woźniak - 0 pkt, ,

2 miejsce – Synowie Matek – Strusiński -17 pkt,Nowaczewski - 22 pkt,Mielczarek - 7 pkt, Czachorowski - 0 pkt,

3 miejsce – Basket – Ziółkowski - 20 pkt., Sierakowski -7 pkt., Ziółkowski - 14 pkt,

4 miejsce – Bez Pomysłu – Hentka - 24 pkt., Krzemiński - 4 pkt, Bąbalicki -11 pkt ,

 

Czwarty Turniej Streetball, Niedziela 1.09.2013r.,  ul. Witosa - 3 drużyny,

1 miejsce – 07 czyli: Czajkowski M. -  17pkt., Lewandowski M.  - 21 pkt., Rydzyński M. - 17 pkt.   

2 miejsce – Synowie Matek – Strusiński -25 pkt , Mielczarek D. - 15 pkt, Czachorowski A. -1pkt.

3 miejsce – Profesjonaliści - Kosiorek P. - 26, Wiśniewski H. -17, Kędzierski K.-10

 

Krzysztof Skrzyński