Szybki przegląd miejskich inwestycji. 

Nowe miejsca postojowe przy ul. Witosa, przebudowa ul. Płockiej i remont ul. Konstytucji 3 Maja.

11 marca rozpoczął się I etap przebudowy ul. Konstytucji 3 Maja, w związku z tym występują utrudnienia na odcinku od ul. Żeromskiego do skrzyżowania z ulicą Narutowicza.

11 marca br. Burmistrz Miasta Sierpca Jarosław Perzyński wraz ze swoim Zastępcą Piotrem Nowakowskim, radnymi miejskimi wraz z Przewodniczącym Dariuszem Malanowskim, oficjalnie przekazali do użytku zmodernizowane pracownie informatyczne w Szkole Podstawowej Nr 3.

W ramach trwających prac, przy ul. Kochanowskiego, powstanie chodnik o długości 134,5m.

20 lutego odbyła się pierwsza Rada Techniczna Budowy dotycząca realizacji zadania przebudowy ul. Płockiej. 

11 stycznia br. Zastępca Burmistrza Piotr Nowakowski wraz z Radnym Piotrem Rzeszotarskim spotkali się z Tomaszem Kominkiem – Dyrektorem Delegatury w Płocku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Dziś oficjalnie został przekazany teren pod budowę ul. Płockiej na odcinku od ronda do torów. 

Na osiedlu nr 7 trwa remont parkingów.

Zakończył się pierwszy etap prac remontowych w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sierpcu ukończył termomodernizację bloku komunalnego przy ul. Wyzwolenia 6.

9 stycznia w Mazowieckim Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Warszawie, została podpisana umowa z Przedsiębiorstwem Robót Drogowo-Budowlanych z Gostynina na modernizację jednej z głównych ulic Sierpca. 

Rozpoczęła się długo wyczekiwana przebudowa ul. Józefa Piłsudskiego. 

Grudzień to nie tylko czas wigilijnych spotkań, ale przede wszystkim bardzo pracowity okres.

16 grudnia miało miejsce uroczyste oddanie do użytku nowo powstałych Otwartych Stref Aktywności w Sierpcu.

Nieustannie dążymy do poprawy jakości życia mieszkańców Naszego Miasta.

3 grudnia, Burmistrz Miasta Sierpca Jarosław Perzyński wraz z Zastępcą Piotrem Nowakowskim oraz Radnymi Rady Miejskiej – Krzysztofem Kacperskim oraz Piotrem Rzeszotarskim, złożyli wizytę w Miejskim Przedszkolu nr im. Niedźwiadka Wojtka. 

Zakończono budowę zejścia na Jeziórka naprzeciwko MOSiR-u.

W miniony piątek, 15 listopada na Zatorze - Osiedle nr 6 w Sierpcu oficjalnie zostały otwarte korty tenisowe przy ul. Hermana. 🎾🥎🎾

W ostatnim czasie Gmina Miasto Sierpc pozyskała dotację w kwocie 8 000 zł od Wojewody Mazowieckiego na wykonanie prac remontowych mogiły wojennej Jana Mierzwy - strzelca 3 Kompanii 2 Pułku Armii Generała Józefa Hallera, który zginął w obronie ojczyzny w lipcu 1919 roku.

Remont zjazdu przy ul. Ściegiennego (od strony ul. Piastowskiej) został zakończony ❗️😊 🤝

9 października odbyło się kolejne spotkanie z Zastępcą Dyrektora ds. Inwestycji Tomaszem Dąbrowskim z Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich.

W Miejskiej Bibliotece Publicznej trwa przebudowa i modernizacja budynku. Remont jest możliwy dzięki pozyskanej dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 "Infrastruktura Bibliotek 2016 - 2020".

 

Odbyły się pierwsze testy nowego oświetlenia na stadionie miejskim, a także zostały zamontowane trybuny, które pomieszczą około 450 osób.