Dziś oficjalnie został przekazany teren pod budowę ul. Płockiej na odcinku od ronda do torów. 

Na osiedlu nr 7 trwa remont parkingów.

Zakończył się pierwszy etap prac remontowych w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sierpcu ukończył termomodernizację bloku komunalnego przy ul. Wyzwolenia 6.

9 stycznia w Mazowieckim Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Warszawie, została podpisana umowa z Przedsiębiorstwem Robót Drogowo-Budowlanych z Gostynina na modernizację jednej z głównych ulic Sierpca. 

Rozpoczęła się długo wyczekiwana przebudowa ul. Józefa Piłsudskiego. 

Na Osiedlu nr 7 powstaną nowe miejsca postojowe.

Grudzień to nie tylko czas wigilijnych spotkań, ale przede wszystkim bardzo pracowity okres.

16 grudnia miało miejsce uroczyste oddanie do użytku nowo powstałych Otwartych Stref Aktywności w Sierpcu.

W ostatnich dniach podpisano umowę z firmą „BORA” Sp. z o.o. na wykonanie ul. Józefa Piłsudskiego w Sierpcu.

W ostatnich tygodniach trwał remont chodników i zjazdów przy ul. Bema i ul. Pułaskiego.

Nieustannie dążymy do poprawy jakości życia mieszkańców Naszego Miasta.

11 grudnia Zastępca burmistrza Piotr Nowakowski wraz z Radnym Rady Miejskiej Piotrem Rzeszotarskim oraz Naczelnikiem Wydziału Inwestycji, Remontów i Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych Bogdanem Ciemieckim udali się doMazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie, gdzie odbyła się rada techniczna, na której zostały omówione planowane remonty dróg w naszym mieście.

3 grudnia, Burmistrz Miasta Sierpca Jarosław Perzyński wraz z Zastępcą Piotrem Nowakowskim oraz Radnymi Rady Miejskiej – Krzysztofem Kacperskim oraz Piotrem Rzeszotarskim, złożyli wizytę w Miejskim Przedszkolu nr im. Niedźwiadka Wojtka. 

Zakończono budowę zejścia na Jeziórka naprzeciwko MOSiR-u.

W miniony piątek, 15 listopada na Zatorze - Osiedle nr 6 w Sierpcu oficjalnie zostały otwarte korty tenisowe przy ul. Hermana. 🎾🥎🎾

W ostatnim czasie Gmina Miasto Sierpc pozyskała dotację w kwocie 8 000 zł od Wojewody Mazowieckiego na wykonanie prac remontowych mogiły wojennej Jana Mierzwy - strzelca 3 Kompanii 2 Pułku Armii Generała Józefa Hallera, który zginął w obronie ojczyzny w lipcu 1919 roku.

Remont zjazdu przy ul. Ściegiennego (od strony ul. Piastowskiej) został zakończony ❗️😊 🤝

9 października odbyło się kolejne spotkanie z Zastępcą Dyrektora ds. Inwestycji Tomaszem Dąbrowskim z Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich.

W Miejskiej Bibliotece Publicznej trwa przebudowa i modernizacja budynku. Remont jest możliwy dzięki pozyskanej dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 "Infrastruktura Bibliotek 2016 - 2020".

 

Odbyły się pierwsze testy nowego oświetlenia na stadionie miejskim, a także zostały zamontowane trybuny, które pomieszczą około 450 osób.