Dobiega końca rozbudowa i modernizacja Miejskiej Oczyszczalni Ścieków w Sierpcu, rozpoczęta w kwietniu 2018 roku podpisaniem umowy pomiędzy Miejskim Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej „EMPEGEK” Sp. z o. o. w Sierpcu a jej generalnym wykonawcą tj. firmą IDS-BUD z siedzibą w Warszawie.

Od ponad miesiąca trwają prace rozbiórkowe na terenie dworca PKS.

4 grudnia mieliśmy przyjemność gościć w Naszym Mieście pana Adama Struzika - Marszałka Województwa Mazowieckiego.

W ramach zadania: Budowa nowoczesnej infrastruktury rekreacyjno-turystycznej w ramach Lokalnej Grupy Działania „Sierpeckie Partnerstwo” zamontowano w parku im. T. Mirosławskiego element małej architektury tj. wielofunkcyjną zjeżdżalnię.

Miasteczko ruchu drogowego powstające przy ul. M. Konopnickiej jest już prawie ukończone. Zwieńczeniem budowy będzie wiosenne wymalowanie pasów.

2 grudnia rozpoczęto prace polegające na frezowaniu kolein i nierówności powstałych na ul. Piastowskiej podczas natężonego ruchu aut spowodowanego remontem ul. Płockiej.

Miasteczko ruchu drogowego, które powstaje przy ul. Konopnickiej, będzie idealnym miejscem do prowadzenia profesjonalnych zajęć praktycznych dla dzieci i młodzieży, a także do przeprowadzenia egzaminów na kartę rowerową. 

Przy ul. Dworcowej powstał nowy plac zabaw dla najmłodszych.