Informujemy, iż w dniu 17 czerwca 2022 r. Urząd Miejski w Sierpcu będzie czynny do godz. 14:30.

Za utrudnienia przepraszamy.

Na podstawie art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz.U. z 2022 r. poz. 559, 583) na wniosek Burmistrza Miasta zwołuję na 8 czerwca 2022 r. (środa) na godz. 08:00 LXIII nadzwyczajną sesję Rady Miejskiej Sierpca, która odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego, ul. Piastowska 11a.

Zapraszamy do Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Sierpcu na wolny kiermasz książek który trwa od 6 do 11 czerwca włącznie.

Miniatura zawierająca elementy graficzne oraz informację tekstową dot. obchodów Dnia Dziecka
Z okazji Dnia Dziecka, w dniu 1 czerwca br., od godz. 9:00 w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbędą się seanse kinowe (wejście odpłatne).
Od godz. 16:00 na terenie MOSiR Sierpc na najmłodszych będzie czekała bezpłatna strefa dmuchańców, gier i zabaw i konkursy z nagrodami. 
W sali widowiskowej CKiSz o godz. 16:30 odbędzie się magiczny pokaz - tego dnia przeniesiecie się w świat magii i iluzji, a pomoże Wam w tym Iluzjonista Łukasz Ogonowski. Wstęp bezpłatny! 
Serdecznie zapraszamy.
Plakat zawierający elementy graficzne z informacją tekstową dot. obchodów Dnia Dziecka w dniu 1 czerwca.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Koleje Mazowieckie przygotowały specjalną ofertę dla najmłodszych podróżnych. Już jutro każdy pasażer, który nie ukończył 16 lat, będzie mógł bezpłatnie podróżować pociągami Kolei Mazowieckich. Musi jednak mieć dokument potwierdzający wiek, np. legitymację szkolną, dowód osobisty, paszport lub książeczkę zdrowia.

Zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu dotyczącym ekonomii społecznej i solidarnej oraz powstawania podmiotów ekonomii społecznej. W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej (instytucja koordynująca ekonomię społeczną na Mazowszu), a także praktycy z zakresu ekonomii społecznej reprezentujący podmioty ekonomii społecznej z terenu Mazowsza w tym: