Na pierwszym planie widocznych jest 7 osób, sześciu mężczyzn i jedna kobieta.
25 stycznia podczas Sesji Rady Miejskiej Sierpca Burmistrz Miasta Sierpca wręczył akt powołania na stanowisko Dyrektora Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Sierpcu Pani Monice Stańczak.

Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu oraz Stowarzyszenie LZA Kasztelanka, serdecznie zaprasza w dniu 25 marca o godzinie 10:00 zapraszamy na kolejne Kasztelańskie Spotkania Folklorystyczne, które w tym roku odbędą się po raz dziewiąty.

Na białym tle elementy graficzne oraz tekst: Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich

Trwa nabór do III odsłony Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich!

na zdjęciu widoczny Burmistrz Sierpca wraz z przedstawicielami Związku Harcerstwa Polskiego.

18 stycznia 2023 r. w Urzędzie Miejskim miało miejsce spotkanie Burmistrza Miasta Sierpca Jarosława Perzyńskiego z przedstawicielami władz Związku Harcerstwa Polskiego.

Fragment plakatu promującego spektakl pt. "Telewizja kłamie". Na czerwonym tle napis: telewizja kłamie. W prawym rogu widoczny

Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu serdecznie zaprasza w dniu 12 lutego br. o godz. 19:00, na spektakl pt. "Telewizja kłamie" w reżyserii Bartka Kasprzykowskiego i Michała Paszczyka.

Na białym tle widoczny napis FRITZ SCHINDLECKER „Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce”

„Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce” to propozycja spektaklu, na który serdecznie zapraszamy do Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu dniu 8 marca br. o godz. 18:00. Serdecznie zachęcamy każdego, kto chce zobaczyć tę zwariowaną tragikomedię o czterech przypadkowych pasażerach windy.

Na kolorowym tle od góry widoczny herb Miasta Sierpca oraz napis: Sierpc miasto ze smakiem. Poniżej tekst: Kalendarz planowanych wydarzeń w Sierpcu w 2023 roku, realizowanych przez jednostki organizacyjne oraz inne podmioty działające na terenie Miasta Sierpca. Pod tekstem kolorowy element graficzny, motyw dziecięcy.

Kalendarz planowanych wydarzeń w Sierpcu w 2023 roku, realizowanych przez jednostki organizacyjne oraz inne podmioty działające na terenie Miasta Sierpca.

zdjęcie przedstawia dwa drewniane okrągłe znaczki z wizerunkiem od lewej ratusz w Sierpcu, kolejno Sierpecki Klasztor w tle widoczna większa ilość znaczków zawieszona na drewnianym stojaku

Znaczek Turystyczny przedstawia miejsce, które odwiedził turysta. Stanowi unikalną pamiątkę z pobytu w danym mieście.

Wielokolorowy plakat informacyjny zawierający elementy graficzne oraz informację tekstową dotyczącą Dnia Otwartego w Szkole Podstawowej nr 2 w Sierpcu w dniu 28 stycznia 2023 r. Dyrekcja, Uczniowie i Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu, serdecznie zapraszają przyszłych przedszkolaków i pierwszoklasistów wraz z Rodzicami na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się 28 stycznia 2023 r. o godz. 10:00 w  budynku szkoły przy ul. Płockiej 38A. W programie:  - spotkanie z dyrekcją i nauczycielami,   - zwiedzanie szkoły,  gry i zabawy z dziećmi, słodki poczęstunek.

Dyrekcja, Uczniowie i Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu, serdecznie zapraszają przyszłych przedszkolaków i pierwszoklasistów wraz z Rodzicami na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się 28 stycznia 2023 r. o godz. 10:00 w  budynku szkoły przy ul. Płockiej 38A.

Wycinek plakatu informacyjnego dotyczącego Dnia Otwartego w Szkole. Plik zawiera elementy kolorowe graficzne oraz informację tekstową.

W Szkole Podstawowej nr 3 w Sierpcu odbędzie się Dzień Otwarty!

Na zdjęciu widocznych czterech mężczyzn. Od lewej: Zastępca Burmistrza, Burmistrz, Naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury, Dyrektor Pracowni Dokumentacji Dziejów Miasta Sierpc, Przewodniczący Rady Miejskiej Sierpca. Zdjęcie zostało wykonane w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego.

28 grudnia 2022 roku, podczas Sesji Rady Miejskiej Sierpca, został wręczony akt powołania na stanowisko Dyrektora Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta Sierpc Panu Michałowi Weberowi.

W minioną sobotę, 17 grudnia br., na terenie MOSiR Sierpc miało miejsce otwarcie miejskiego lodowiska!

14 grudnia 2022 r., podczas LXXII nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej Sierpca, mieliśmy przyjemność gościć uczniów ze Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sierpcu im.ks.Twardowskiego oraz zuchów z 6 Gromady Zuchowej "Leśne Jagódki ", którzy przybyli do nas z Betlejemskim Światłem Pokoju.

9 grudnia, w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu, odbył się koncert Sierpeckiej Sceny Muzycznej.

9 grudnia, mieliśmy przyjemność gościć w Urzędzie Miejskim w Sierpcu uczestników projektu Erasmus+ „We will build a new school with smart technology”, którzy przybyli do nas z wizytą wraz z Panią Ewą Jancewicz - Dyrektor Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu oraz Panią Agatą Jaworską – nauczycielem języka angielskiego.

9 grudnia br., w hali sportowej Zespół Szkół nr 1 im. gen. Jose de San Martin w Sierpcu, odbyło się ślubowanie kadetów klas policyjnych.

Na zdjęciu widoczne osoby, które otrzymały podziękowania na wsparcie akcji wolontariackiej.

2 grudnia br. w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbył się X Dzień Wolontariatu a zarazem uroczyste podsumowanie działalności sierpeckiego wolontariatu za rok 2022.

Zdjęcie grupowe uczniów klasy III LOP wraz Burmistrzem oraz Komendantem Straży Miejskiej.
W czwartek, 17 listopada br., w Urzędzie Miejskim w Sierpcu, mieliśmy przyjemność gościć uczniów z klasy III LOP z Zespół Szkół nr 1 im. gen. Jose de San Martin w Sierpcu

Podziękowania za pracę dla Kapelmistrza Michała Głowackiego od władz samorządowych Miasta Sierpca na scenie w Centrum Kultury i Sztuki.
W minioną sobotę Pan Michał Głowacki obchodził benefis wieńczący jego pracę na rzecz sierpeckiej społeczności. 

Zdjęcie grupowe nowych studentów wkraczających w progi Sierpeckiego Uniwersytetu III Wieku
11 października. Burmistrz Sierpca wspólnie z Wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej Sierpca - Zbigniewem Długokęckim, mieli zaszczyt uczestniczyć w Jubileuszu XV-lecia Sierpeckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wszystkim uczestnikom zajęć oraz wykładowcom SUTW wręczono drobne upominki.
Na zdjęciu Dyrektor Ciepłowni Sierpc sp.  o.o. Rafał Wiśniewski odbierający nagrodę Laur Ciepłownictwa 2022 w kategorii: wiodące przedsiębiorstwo ciepłownicze – zgodnie z maksymą "Pierwszy wśród równych"
11 września 2022 r. podczas posiedzenia Kapituły Laurów Ciepłownictwa w Międzyzdrojach Sierpecka Ciepłownia otrzymała Laur Ciepłownictwa 2022 w kategorii: wiodące przedsiębiorstwo ciepłownicze – zgodnie z maksymą "Pierwszy wśród równych":
– sprzedaż ciepła poniżej 200 000 GJ.

Grupa seniorów biorąca udział w potańcówce w parku Andersa
W ostatni dzień wakacji, 31 sierpnia br., w parku im. Gen. Władysława Andersa odbyła się „Potańcówka dla Seniorów”! Zainteresowanie wśród Mieszkańców Sierpca było ogromne!

Widok z drona na plac festiwalowy. Na zdjęciu widoczna grupa osób uczestnicząca w koncertach. W tle zabudowania.

 W dniach 12-14 sierpnia odbyła się 5. edycja Kasztelańskiego Festiwalu Smaków.