Na podstawie § 2 Postanowienia Nr 438/2018 Komisarza Wyborczego
w Płocku I z dnia 8 listopada 2018 r. ws zwołania pierwszej sesji nowo wybranej Rady Miejskiej Sierpca  zapraszam na I sesję Rady Miejskiej Sierpca VIII kadencji w dniu 21 listopada 2018 r. (środa) o godz. 1000 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Sierpcu, ul. Piastowska 11a.

 

Kolejni ochotnicy zgłaszają się do służby w 6MBOT – pobór trwa

OBOWIĄZUJĄCY OD 1 STYCZNIA 2018 R.

PUNKT NR 1 - prowadzony przez adwokatów i radców prawnych wyznaczonych przez ORA i OIRP

LOKALIZACJA : STAROSTWO POWIATOWE W SIERPCU, UL.KOPERNIKA 9

Ochotnicy do 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej z Płocka mogą składać wnioski o przyjęcie do służby. Rekrutować  się mogą kobiety i mężczyźni, którzy nie pełnili do tej pory służby wojskowej oraz rezerwiści. Brygada planuje również uroczystą przysięgę wojskową w Płocku.

Zaplanuj swoją podróż za pomocą aplikacji „tropKM”

Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w serwisach administracji publicznej. Warto założyć go jak najszybciej – przede wszystkim już teraz powinni to zrobić przedsiębiorcy.

 

Panu Burmistrzowi Jarosławowi Perzyńskiemu jest miło poinformować o wprowadzonym udogodnieniu dla mieszkańców Sierpca.

 

Od 1 września trwa rekrutacja do projektu „Aktywne przeciwdziałanie wykluczeniu” . Umozliwia on 60 osobom z podregionu płockiego zagrożonych wykluczeniem społecznym aktywizację społeczno – zawodową. Stanie się tak poprzez kompleksowy program wsparcia obejmujący między innymi doradztwo zawodowe, szkolenia zawodowe, płatne staże i indywidualne pośrednictwo pracy.

 

 

W przypadku zauważenia bezpańskiego zwierzęcia

lub które uległo wypadkowi należy powiadomić odpowiednie służby

pod nr 24 275-20-66.

Służby niezwłocznie udadzą się na miejsce i podejmą stosowne działania.

 

 

 

 

 

 

 

 

STREFA PŁATNEGO PARKOWANIA