W poniedziałek, 14 sierpnia  Pan Burmistrz Jarosław Perzyński w Urzędzie Miejskim w Sierpcu spotkał się z Wójtem Gminy Jabłonna Panem Jarosławem Chodorskim. Celem spotkania było omówienie współpracy i wymiana doświadczeń.

Dzięki pozyskaniu środków zewnętrznych z Lokalnej Grupy Działania "Sierpeckie Partnerstwo" w tym roku powstaną w Sierpcu 4 nowe place zabaw.

 

1 sierpnia 1944 r. wybuchło Powstanie Warszawskie. W rocznicę tego wydarzenia o godzinie 17:00 społeczność miasta Sierpc oddała hołd Powstańcom oraz Ofiarom Walk.

 

W poniedziałek, 31 lipca od samego rana ,na skrzyżowaniach ulicy Romualda Traugutta z ulicami Konstytucji 3 Maja i Armii Krajowej,  Burmistrz Jarosław Perzyński wraz ze Strażą Miejską czuwał nad bezpieczeństwem Naszych mieszkańców oraz przybyłych w okresie wakacji gości.

27 lipca w galerii Centrum Kultury i Sztuki Pan Burmistrz uczestniczył w zakończeniu XXIV Ogólnopolskiego Pleneru Plastycznego Sierpc 2017, w którym uczestniczyło 29 twórców.

Wszystkim twórcom dziękujemy za przybycie do Naszego Miasta i znalezienie właśnie u Nas twórczej inspiracji.

 

Bardzo dobre informacje dla dzieci i ich rodziców.

W tym tygodniu Pan Burmistrz Jarosław Perzyński podpisał umowę z wykonawcą na budowę czterech nowych placów zabaw, które powstaną przy ul.: 

 

We wtorek, 25 lipca, Burmistrz Jarosław Perzyński miał przyjemność gościć w Urzędzie Miejskim Milenę Dyję, mieszkankę Sierpca, uczennicę III klasy Gimnazjum Zespołu Szkół w Borkowie Kościelnym, wraz z mamą - trenerką Katarzyną Dyją.