Przejdź do treści
Facebook Instagram

Jubileusz 10-lecia pracy na rzecz Samorządu Miejskiego

W dniu 29 stycznia, podczas XII Sesji Rady Miejskiej Sierpca, z okazji jubileuszu 10- lecia pracy na rzecz samorządu miejskiego, zostały wręczone podziękowania dla Radnych Rady Miejskiej Sierpca:
  • Waldemarowi Frydrychowiczowi – Przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury, Pomocy Społecznej i Zdrowia,
  • Krzysztofowi Skrzyńskiemu – Przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa, Ładu, Porządku Publicznego i Komunikacji,
  • Zbigniewowi Długokęckiemu – Przewodniczącego Komisji ds. Nazewnictwa Ulic i Placów znajdujących się na terenie Gminy Miasto Sierpc.

Z tego miejsca jeszcze raz dziękujemy za podejmowanie działań na rzecz rozwoju Naszego Miasta!
Życzymy dalszych sukcesów zawodowych, satysfakcji z podejmowanych decyzji oraz owocnych lat pracy na rzecz lokalnej społeczności.
Niech kolejne lata będą pełne nowych wyzwań, które będziecie wykonywać z takim samym zapałem.
Wszelkiej pomyślności, wytrwałości w dążeniu do celów, dużo zdrowia i sił na kolejne lata służby Mieszkańcom!
Na zdjęciu trzech Radnych Rady Miejskiej Sierpca, którzy trzymają kwiaty oraz okolicznościowe patery. Od lewej: Waldemar Frydrychowicz, Krzysztof Skrzyński, Zbigniew Długokęcki. W tle ścianka reklamowa.

Najnowsze wiadomości

Zaproszenie na XIX Sesję Rady Miejskiej Sierpca

Na podstawie art. 20 ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity Dz.U. 2024 r. poz. 1465, 1572, 1907, 1940) zwołuję na 25 czerwca 2025 r. (środa) na godz. 10:00 XIX Sesję Rady Miejskiej Sierpca, która odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego, ul. Piastowska 11a.

Nabór do Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem!

W związku z rozpoczynającym się 20 czerwca naborem do Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem Burmistrz Miasta Sierpca informuję i jednocześnie zachęca do zgłaszania kandydatur przedstawicieli Rady Młodzieżowej, środowisk młodzieżowych, które działają na terenie Miasta Sierpca, organizacji pozarządowych, Ochotniczych Straży Pożarnych, szkół i innych instytucji oraz wszystkie osoby, które są aktywne w swoim środowisku, chcą mieć wpływ na otaczającą je rzeczywistość i które będą rzecznikami swojego pokolenia na forum krajowym.