Rozpoczęła się modernizacja ul. Jana Pawła II na odcinku od ul. Piastowskiej do ul. Konstytucji 3 Maja.
W ramach prac zostanie wykonana kanalizacja deszczowa, zmodernizowana jezdnia asfaltowa oraz chodnik wzdłuż parku im. Solidarności.
W związku z realizacją inwestycji, występują tymczasowe utrudnienia w ruchu drogowym. Parking oraz miejsca postojowe wzdłuż ulicy (po lewej stronie) oraz chodnik wzdłuż parku Solidarności, na czas remontu zostają wyłączone z użytkowania.
Najnowsze wiadomości
Zgłoś się po bezpłatny audyt energetyczny swojego domu!
Mazowsze bez smogu!
Zgłoś się po bezpłatny audyt energetyczny swojego domu! Sprawdź, jak możesz poprawić efektywność energetyczną i zredukować emisję spalin.
Zaproszenie na Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 2 w Sierpcu
Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy i uczniowie Szkoły Podstawowej nr im. Armii Krajowej w Sierpcu serdecznie zapraszają przyszłych pierwszoklasistów rodziców na Dzień Otwarty, który odbędzie się 17 stycznia 2026 (sobota) o godz. 10:00 w budynku szkoły przy ul. Płockiej 38a.






