Rozpoczęły się prace związane z budową kanalizacji deszczowej w ul. Witosa na odcinku od Urzędu Pracy do ul. Lipowej.
Zakres prac będzie obejmował m.in.:
- budowę nowej sieci kanalizacji deszczowej i nowej sieci energetycznej oświetlenia ulicznego,
- budowę jezdni, chodników i ścieżki rowerowej z kostki betonowej,
- budowę zatoki postojowej oraz zajazdów,
- wykonanie oznakowania pionowego i poziomego,
- zagospodarowanie projektowanych terenów zieleni.
Inwestycja realizowana jest w ramach zadania pn. „Poprawa bezpieczeństwa na drogach publicznych w mieście Sierpc”.
Najnowsze wiadomości
Informacja: Kasa Urzędu Miejskiego nieczynna
Informujemy, iż od 3 lutego 2025 r., kasa Urzędu Miejskiego jest nieczynna do odwołania. Zachęcamy do korzystania z opłatomatu.
Badanie społeczne na rzecz opracowania Diagnozy problemów społecznych na terenie Gminy Miasto Sierpc.
Szanowni Państwo,
Gmina Miasto Sierpc realizuje badanie społeczne na rzecz opracowania Diagnozy problemów społecznych na terenie Gminy Miasto Sierpc.
Przerwa w dostawie ciepłej wody
Ciepłownia Sierpc Sp z oo informuje, że w dniach 13-14 maja 2025 r. (wtorek, środa), nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody użytkowej dla wszystkich użytkowników ciepła systemowego w Sierpcu.
Parking przy ul. Dworcowej wyłączony z użytkowania
Drodzy Kierowcy, informujemy, iż w dniach 3-4 maja br. (sobota, niedziela) parking przed budynkiem Dworca Kolejowego w Sierpcu (ul. Dworcowa) będzie wyłączony z użytkowania.