Dzięki dobrej współpracy z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad [GDDKiA], Panem Jarosławem Wąsowskim – Dyrektorem Oddziału w Warszawie oraz Panem Leszkiem Sekulskim Zastępcą Dyrektora Oddziału ds. Zarządzania Drogami i Mostami Oddział W-Wa, wzdłuż drogi krajowej nr 10 powstaje długo wyczekiwana ścieżka pieszo-rowerowa (chodnik z dopuszczoną możliwością jazdy rowerem).
Najnowsze wiadomości
Utrudnienia w ruchu drogowym – III etap budowy ul. Wiosny Ludów
W związku z rozpoczęciem remontu III odcinka ul. Wiosny Ludów, od dnia 3 marca 2026 r. obowiązuje zakaz zatrzymywania się i parkowania wzdłuż ul. Wiosny Ludów na odcinku od ul. Armii Krajowej do ul. Piastowskiej.
Zaproszenie na Dzień Wszystkich Kobiet
Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na wyjątkowe wydarzenie – Dzień Wszystkich Kobiet , które odbędzie się 7 marca br. w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu.
13 484 333 zł na sierpeckie budownictwo!
Przy ul. Armii Krajowej 3 zostaną zbudowane nowoczesne mieszkania komunalne.
Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego
„Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku”.







