W piątek, 26 lipca br., odbyło się dziś spotkanie na ul. Bartosza Głowackiego z Panią Renatą Drążewską Dyrektor w MZDW Rejonu Drogowego w Ciechanowie.
Tematem spotkania była rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 541 na odcinku ponad 1 km, w stronę Rościszewa aż do granic Miasta.
Jeszcze w sierpniu powinien ukazać się na stronach Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie przetarg na realizację zadania. Liczymy, że do końca grudnia zostanie wyłoniony wykonawca, a prace związane z rozbudową rozpoczną się w przyszłym roku.
Dziękujemy Adam Struzik , Mazowsze serce Polski oraz Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie za uwzględnienie inwestycji w planach na rok 2025.
Najnowsze wiadomości
Utrudnienia w ruchu drogowym – III etap budowy ul. Wiosny Ludów
W związku z rozpoczęciem remontu III odcinka ul. Wiosny Ludów, od dnia 3 marca 2026 r. obowiązuje zakaz zatrzymywania się i parkowania wzdłuż ul. Wiosny Ludów na odcinku od ul. Armii Krajowej do ul. Piastowskiej.
Zaproszenie na Dzień Wszystkich Kobiet
Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na wyjątkowe wydarzenie – Dzień Wszystkich Kobiet , które odbędzie się 7 marca br. w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu.
13 484 333 zł na sierpeckie budownictwo!
Przy ul. Armii Krajowej 3 zostaną zbudowane nowoczesne mieszkania komunalne.
Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego
„Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku”.



