Przejdź do treści
Facebook Instagram

Spotkanie z przedstawicielami Fundacji Gwiazdka

24 października Zastępca Burmistrza Piotr Nowakowski miał przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym spotkaniu z przedstawicielami Fundacja Gwiazdka oraz podopiecznymi Dziennego Domu Pobytu „Przyszłość” w Sierpcu. 

Tematem była rozmowa o codziennym funkcjonowaniu seniorów w placówce, bogatej ofercie zajęć, a także o znaczeniu wzajemnego wsparcia i roli wolontariatu w budowaniu więzi międzyludzkich.

W spotkaniu uczestniczył również Pan Wojciech Rychter – od wielu lat zaangażowany w działalność wolontariacką, z ogromnym sercem niosący pomoc tym, którzy jej najbardziej potrzebują.
To było niezwykle inspirujące i pełne pozytywnej energii spotkanie, które przypomniało nam, jak wiele możemy zrobić, działając razem dla dobra innych.
Zdjęcie grupowe beneficjentów Dziennego Domu Pobytu Przyszłość z przedstawicielami Fundacji "Gwiazdka"

Najnowsze wiadomości

Zaproszenie na XXVIII Sesję Rady Miejskiej Sierpca

Na podstawie art. 20 ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity Dz.U. 2025 r. poz. 1153, 1436) zwołuję na 28 stycznia 2026 r. (środa)
na godz. 11:00
XXVIII Sesję Rady Miejskiej Sierpca
, która odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego, ul. Piastowska 11a.