Przejdź do treści
Facebook Instagram

Bezpłatny odbiór dużego AGD na terenie całej Polski

Decydujesz.pl to pierwszy ogólnopolski system odbioru zużytego sprzętu elektrycznego bezpośrednio z domu. Możesz teraz w wygodny sposób pozbyć się elektroodpadów z dowolnego miejsca w Polsce. Nie wystawiaj elektrośmieci do śmietnika! Pozbędziesz się ich nie wychodząc z domu. Wystarczy, że skorzystasz z formularza zgłoszenia odbioru.

Co jest odbierane?

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, czyli zepsute, uszkodzone lub niepotrzebne urządzenia zasilane kiedyś prądem (w tym także te zasilane bateriami).

Ile kosztuje odbiór?

Wielkogabarytowy sprzęt AGD odbieramy bezpłatnie, nie ponosisz żadnego kosztu. Pozbywając się takiego sprzętu możesz oddać bezpłatnie drobny zużyty sprzęt, o ile zmieści się we wnętrzu oddawanego dużego AGD.

Pozostałe elektroodpady (np. telewizory, mikrofalówki, komputery, monitory) odbieramy odpłatniesprawdź warunki odbioru.

Co obejmuje obsługa?

Usługa jest wygodna i kompleksowa, obejmuje:

  1. Przyjęcie i obsługę zgłoszenia, w tym ustalenie dogodnego terminu odbioru
  2. Odbiór elektrośmieci bezpośrednio z mieszkania
  3. Wyniesienie, załadunek na nasz samochód oraz transport do zakładu przetwarzania
  4. Recykling zużytych urządzeń zgodnie z najwyższymi standardami ochrony środowiska.

Jak to działa?

  1. Zgłoś odbiór elektrośmieci przez wypełnienie formularza zgłoszenia odbioru
  2. Poczekaj na kontakt – w ciągu 24 godzin otrzymasz komplet informacji
  3. Dokonaj wpłaty za odbiór sprzętu małogabarytowego lub RTV
  4. Ustal dogodny termin odbioru – pamiętaj, jeśli coś się zmieni poinformuj nas o tym, być może ktoś inny czeka na możliwość oddania elektroodpadów w tym terminie
  5. Poczekaj na nasz przyjazd i udostępnij nam elektroodpady do wyniesienia
  6. Gotowe!

Kto może skorzystać z tej możliwości?

Decydujesz.pl to system odbiorów bezpośrednich budowany z myślą o klientach indywidualnych. W przypadku zainteresowania usługą ze strony instytucji, firm, urzędów prosimy o kontakt: blonie@remondis.pl.

Regulamin odbioru
Szczegółowe informacje

Najnowsze wiadomości

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA MIASTA SIERPCA O ROZPOCZĘCIU KONSULTACJI SPOŁECZNYCH PROJEKTU GMINNEGO PROGRAMU REWITALIZACJI GMINY MIASTA SIERPCA

Na podstawie art. 17 ust. 2 pkt 3 w związku z art. 6 ust. 3 i 4 ustawy z dnia 9 października 2015 r. o rewitalizacji (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 278 z późn. zm.), w związku z Uchwałą nr 723/LXXXVIII/2023 Rady Miejskiej Sierpca z dnia 15.11.2023 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Miasta Sierpca zawiadamiam, że w dniach od 26.03.2024 r. do 30.04.2024 r. przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Miasta Sierpca.