Przejdź do treści
Facebook Instagram

Informacja o pracy Urzędu Miejskiego w dniu 18 kwietnia br.

Informujemy, że w dniu 18 kwietnia 2025 r. (Wielki Piątek) Urząd Miejski w Sierpcu czynny będzie dla Interesantów do godz. 13:30.

Zgłoszenia kandydatów na członków do Obwodowych Komisji Wyborczych przyjmowane będą do godz. 15:30 w pokoju nr 16 (I piętro).

Za utrudnienia przepraszamy.

Najnowsze wiadomości

Projekt Akademia GOZ dla przedsiębiorców!

Projekt jest skierowany do przedsiębiorstw niezależnie od formy prawnej oraz wielkości. Każde z nich może skorzystać z 16 godzin specjalistycznego szkolenia stacjonarnego, 8 godzin ogólnego szkolenia zdalnego i 10 godzin indywidualnego doradztwa poszkoleniowego z tematyki gospodarki o obiegu zamkniętym, która ma ogromny wpływ na lepsze wyniki w raportowaniu pozafinansowym.

Informacja

Dnia 27 maja 2025 roku Stowarzyszenie „W TROSCE O RODZINĘ” na Wzgórzu Loret w Sierpcu z siedzibą w Sierpcu, ul. Wojska Polskiego 28A w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j.: Dz. U. 2024 r. poz. 1491) złożyło ofertę na realizację zadania publicznego pn. „Bądź wolnym człowiekiem – życie bez nałogów jest szczęśliwe” z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.