Informujemy, że Mazowiecka Rada Wojewódzka NSZZ RI Solidarność planuje w dniu 20 lutego 2024 roku w godz. 10:00-18:00, zorganizować protest rolników, który będzie polegał na przemieszczaniu się uczestników zgromadzenia na pasach dla pieszych wokół ronda przy ul. Tadeusza Kościuszki (DK10).
Najnowsze wiadomości
Zgłoś się po bezpłatny audyt energetyczny swojego domu!
Mazowsze bez smogu!
Zgłoś się po bezpłatny audyt energetyczny swojego domu! Sprawdź, jak możesz poprawić efektywność energetyczną i zredukować emisję spalin.
Zaproszenie na Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 2 w Sierpcu
Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy i uczniowie Szkoły Podstawowej nr im. Armii Krajowej w Sierpcu serdecznie zapraszają przyszłych pierwszoklasistów rodziców na Dzień Otwarty, który odbędzie się 17 stycznia 2026 (sobota) o godz. 10:00 w budynku szkoły przy ul. Płockiej 38a.

