Przejdź do treści
Facebook Instagram

Karpiowy Puchar Burmistrza Miasta Sierpca

W niedzielny poranek, 10 maja br., nad Jeziórkami odbył się finał zawodów „Karpiowy Puchar Burmistrza Sierpca”, zorganizowanych przez Koło PZW Nr 120 Miejskie „Kasztelan”.

Przez pełne 24h, 17 zawodników rywalizowało o miejsce na podium, wykorzystując swoje doświadczenie, cierpliwość i najlepsze wędkarskie metody.
Tegoroczna klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
I miejsce – Kamil Kosowski
II miejsce – Patryk Chmielewski
III miejsce – Radosław Cybulski
Nagrodę za największą rybę zawodów zdobył również Kamil Kosowski!

Na szczególne gratulacje zasługuje także najmłodszy uczestnik zawodów, Karol Żukowski, który złowił karpia ważącego ponad 10 kilogramów – to dowód na to, że pasja do wędkarstwa nie zna wieku.

Wędkarstwo to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także cierpliwość, kontakt z naturą i wspólne budowanie wyjątkowej atmosfery nad wodą.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy kolejnych udanych połowów oraz sukcesów w następnych startach!
Grupowe zdjęcie zawodników zawodów wędkarskich "Karpiowy Puchar Burmistrza Miasta Sierpca".

Najnowsze wiadomości