Przejdź do treści
Facebook Instagram

Spotkanie z twórcą aplikacji mobilnej „Kasztelańskie zakątki”

W minionym tygodniu gościliśmy w Urzędzie Miejskim w Sierpcu twórcę aplikacji mobilnej „Kasztelańskie zakątki”, sierpczanina, mieszkającego na co dzień w Mieszczku – Mateusza Pawłowskiego wraz z tatą Grzegorzem.

Mateusz jest pasjonatem i twórcą aplikacji mobilnych.
Dla Sierpca postanowił przygotować aplikację turystyczną do zwiedzania ciekawych miejsc na terenie miasta, gminy i powiatu.
Współpracę z Mateuszem podjęła już Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta Sierpc, która przygotowuje trasę z zabytkami miasta.
Pomysłodawca wykonał już podstawę aplikacji dot. Sierpc – Miasto ze smakiem i jest ona teraz w fazie certyfikacji testerów Google Play.
Życzymy Mateuszowi realizacji planów i rozwijania swojej pasji związanej z aplikacjami mobilnymi.

Najnowsze wiadomości

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA MIASTA SIERPCA O ROZPOCZĘCIU KONSULTACJI SPOŁECZNYCH PROJEKTU GMINNEGO PROGRAMU REWITALIZACJI GMINY MIASTA SIERPCA

Na podstawie art. 17 ust. 2 pkt 3 w związku z art. 6 ust. 3 i 4 ustawy z dnia 9 października 2015 r. o rewitalizacji (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 278 z późn. zm.), w związku z Uchwałą nr 723/LXXXVIII/2023 Rady Miejskiej Sierpca z dnia 15.11.2023 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Miasta Sierpca zawiadamiam, że w dniach od 26.03.2024 r. do 30.04.2024 r. przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Miasta Sierpca.