Przejdź do treści
Facebook Instagram

XI KONCERT CHARYTATYWNY „NAJMŁODSI Z POMOCĄ”

Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu przy współudziale Stowarzyszenie „Szansa na Życie” w Sierpcu, Zespołu Szkół nr 1 w Sierpcu oraz sierpeckiego Centrum Kultury u Sztuki, po raz 11 zorganizowała koncert charytatywny. Tym razem dzieci zagrały, zaśpiewały i zatańczyły dla Oskarka Gutkowskiego.

Chłopczyk choruje na porażenie mózgowe, diplegię. Ma Zespół Agelmana – chorobę genetyczna układu nerwowego. Jest pod stałą opieką specjalistów z Instytutu Matki i Dziecka.
Podczas koncertu wystąpili: wychowankowie sierpeckiego żłobka, uczniowie z przedszkoli oraz szkół z terenu powiatu sierpeckiego oraz rypińskiego, którzy wraz ze swoimi opiekunami przygotowali piękne i interesujące występy artystyczne.
Załoga Pana Wojciecha Rychtera spisała się, jak zwykle na medal.
Cieszymy się, że możemy być częścią tego wspaniałego i szczytnego wydarzenia!
Mamy nadzieję, iż zebrane podczas koncertu pieniądze, w pewnym stopniu wesprą Oskarka i jego rodzinę w trudnej walce o zdrowie malucha.
Jak mawia Pan Wojtek:
” W każdym człowieku tkwi dobro, trzeba je tylko umieć wydobyć”.
Warto pomagać, bo dobro powraca!

Najnowsze wiadomości

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA MIASTA SIERPCA O ROZPOCZĘCIU KONSULTACJI SPOŁECZNYCH PROJEKTU GMINNEGO PROGRAMU REWITALIZACJI GMINY MIASTA SIERPCA

Na podstawie art. 17 ust. 2 pkt 3 w związku z art. 6 ust. 3 i 4 ustawy z dnia 9 października 2015 r. o rewitalizacji (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 278 z późn. zm.), w związku z Uchwałą nr 723/LXXXVIII/2023 Rady Miejskiej Sierpca z dnia 15.11.2023 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Miasta Sierpca zawiadamiam, że w dniach od 26.03.2024 r. do 30.04.2024 r. przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Miasta Sierpca.