Przejdź do treści
Facebook Instagram

Zaproszenie na jubileusz 40-lecia Kasztelanki

W piątek, 30 maja br. o godzinie 17:00 zapraszamy do Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu na koncert LZA Kasztelanka Sierpc. z okazji Jubileuszu 40-lecia istnienia Zespołu.
To będzie wyjątkowe popołudnie! W sali widowiskowej zostanie podsumowany dorobek artystyczny Zespołu, jego bogactwo taneczne i muzyczne wypracowane przez wiele lat promujące polski folklor.

Przez te wszystkie lata w zespole tańczyły dziesiątki tancerzy, którym przygrywała kapela złożona z profesjonalnych muzyków jak i „zarażonych” folklorem amatorów. Dzięki swojej aktywności i różnorodności programu artystycznego, LZA Kasztelanka jest znacznym i trwałym elementem pejzażu Naszego Miasta i regionu, a swoją wieloletnią działalnością zasłużyła na miano Ambasadora Polskiej Kultury Ludowej.
Organizatorzy:
Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu
Fundacja Sierpc – Miasto ze smakiem
Współorganizatorzy:
Stowarzyszenie Przyjaciół LZA KASZTELANKA
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego
Wydarzenie objęte Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego

Najnowsze wiadomości

Informacja

Dnia 27 maja 2025 roku Stowarzyszenie „W TROSCE O RODZINĘ” na Wzgórzu Loret w Sierpcu z siedzibą w Sierpcu, ul. Wojska Polskiego 28A w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j.: Dz. U. 2024 r. poz. 1491) złożyło ofertę na realizację zadania publicznego pn. „Bądź wolnym człowiekiem – życie bez nałogów jest szczęśliwe” z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.