Przejdź do treści
Facebook Instagram

LGD Sierpeckie Partnerstwo zachęca do wypełnienia ankiety

W celu zapewnienia dalszego postępu prac nad przygotowaniem Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023–2027, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania zwraca się z uprzejmą zachęca Państwa do wyrażenia opinii w zakresie potrzeb oraz potencjału na obszarze LSR.

Ankieta powinna zostać wypełniona przez osobę / podmiot, którzy mają miejsce zamieszkania / siedzibę na obszarze objętym LSR wdrażanej przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Sierpeckie Partnerstwo”.

Mamy nadzieję, że będąc aktywnymi mieszkańcami lub przedstawicielami organizacji pozarządowych / lokalnych środowisk gospodarczych / instytucji publicznych lub innych, podzielicie się Państwo swoimi propozycjami, na których bardzo nam zależy. Na ich podstawie wyciągniemy wnioski na nową perspektywę 2023-2027.

Ankietę można składać bezpośrednio w biurze ul. Kopernika 9 pokój nr 10, 09-200 Sierpc lub przesyłać drogą elektroniczną na adres: sierpeckie_partnerstwo@wp.pl lub wypełnić online. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z biurem LGD – tel. 660 734 803.

Wypełnij ankietę online

Najnowsze wiadomości