Przejdź do treści
Facebook Instagram

X Koncert Charytatywny ”Najmłodsi z pomocą dla Amelki”

19 kwietnia w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbył się Jubileuszowy X Koncert Charytatywny ,,Najmłodsi z Pomocą dla Amelki”. Podczas koncertu wystąpili uczniowie ze szkół i przedszkoli z terenu powiatu sierpeckiego, którzy wraz ze swoimi opiekunami przygotowali piękne i interesujące występy artystyczne.

W trakcie koncertu odbyła się zbiórka na rzecz małej Amelii, która urodziła się z czterokończynowym porażeniem mózgowym i wymaga systematycznej rehabilitacji.

Mamy nadzieję, iż zebrane podczas koncertu środki pomogą Amelce i jej rodzinie w trudnej walce o zdrowie Dziewczynki.

Podczas wydarzenia, Burmistrz Jarosław Perzyński wspólnie z Dariusz Malanowski – Przewodniczący Rady Miejskiej w Sierpcu i Waldemar Frydrychowicz, podziękowali Panu Wojciechowi Rychterowi, Prezesowi Stowarzyszenia „Szansa na życie” za całokształt działalności społecznej na rzecz mieszkańców naszego miasta i powiatu.

Inicjatorami oraz organizatorami koncertu byli: Stowarzyszenie „Szansa na Życie” w Sierpcu, Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu , Zespół Szkół nr 1 im. gen. Jose de San Martin w Sierpcu oraz Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu.

Zdjęcie wykonane podczas koncertu "Najmłodsi z pomocą dla Amelki". Widok na scenę Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu. Na scenie widocznych jest 12 osób.

Najnowsze wiadomości