Przejdź do treści
Facebook Instagram

Zaproszenie na bezpłatną mammografię dla kobiet w wieku 45-74 lat

Październik, już od 1985 roku, jest miesiącem świadomości raka piersi, który jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym u kobiet w Polsce. Najwięcej zachorowań wykrywa się u kobiet między 50 a 70 rokiem życia.

Decydujące znaczenie w kontekście profilaktyki i zapobiegania rozwojowi zaawansowanego nowotworu piersi ma jego diagnostyka i wczesne wykrycie oparta na regularnie przeprowadzanych badaniach mammograficznych.
Zachęcamy Panie do skorzystania z bezpłatnego badania:
  • 8 października 2025r., godz.  8.00 do 16.30
  • parking przy Centrum Kultury i Sztuki (ul. Piastowska 39)

Plakat zaproszenie na mammografię dla kobiet 45-74 lata.

Najnowsze wiadomości