Październik, już od 1985 roku, jest miesiącem świadomości raka piersi, który jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym u kobiet w Polsce. Najwięcej zachorowań wykrywa się u kobiet między 50 a 70 rokiem życia.
Decydujące znaczenie w kontekście profilaktyki i zapobiegania rozwojowi zaawansowanego nowotworu piersi ma jego diagnostyka i wczesne wykrycie oparta na regularnie przeprowadzanych badaniach mammograficznych.
Zachęcamy Panie do skorzystania z bezpłatnego badania:
- 8 października 2025r., godz. 8.00 do 16.30
- parking przy Centrum Kultury i Sztuki (ul. Piastowska 39)
Najnowsze wiadomości
Godziny pracy Urzędu Miejskiego w dniu 5 czerwca 2026 r.
Informujemy, że w piątek 5 czerwca 2026 r., Urząd Miejski w Sierpcu czynny będzie dla Interesantów w godz. 7:30- 14:00.
Za utrudnienia przepraszamy.
Dzień Dziecka w MOSiR Sierpc już za nami!
Niedziela pełna radości, uśmiechów i wspaniałej zabawy! Pogoda dopisała, dzięki czemu dzieci mogły w pełni korzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez miejskie jednostki organizacyjne, zarządy osiedli oraz stowarzyszenia.
Ogłoszenie o przetargu: Przebudowa ul. Benedyktyńskiej w Sierpcu
Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców do składania ofert na realizację zadania: Przebudowa ul. Benedyktyńskiej w Sierpcu .
Uroczyste przekazanie kluczy mieszkańcom SIM przy ul. Dworcowej
22 maja nastąpiło uroczyste otwarcie inwestycji SIM w Sierpcu oraz przekazanie kluczy przyszłym mieszkańcom!


