Na początku roku szkolnego byliśmy najlepsi w powiecie, a tuż przed wakacjami awansowaliśmy na I miejsce w województwie mazowieckim.

W naszej szkole uczniowie uczą się nie tylko dla siebie, ale również uczą się dbać o środowisko, w którym mieszkamy. Uczniowie są odpowiedzialni i wiedzą, że to, w jakim środowisku żyjemy, jest zasługą nas wszystkich. Szanują papier, bowiem do wyprodukowania 1 tony kartek trzeba przeznaczyć aż 17 wiekowych drzew. Zdają sobie także sprawę z tego, że plastikowe korki i butelki PET potrzebują od 100 do nawet 1000 lat na całkowity rozkład.

Dziękujemy wszystkim naszym uczniom, ich rodzinom oraz pracownikom szkoły za ratowanie natury. Organizatorem XIV edycji „Konkursu - zbiórka surowców wtórnych” był Departament Gospodarki Odpadami oraz Pozwoleń Zintegrowanych i Wodnoprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie. W rywalizacji wzięło udział ponad 14,9 tysiąca dzieci ze 112 przedszkoli i szkół z całego Mazowsza.

W czasie konkursu zebrano 537 ton papieru oraz 15 ton butelek PET. Nasza szkoła przekazała do punktu skupu 5.900 kg butelek PET oraz 16.290 kg makulatury. Za przebieg konkursu na terenie szkoły były odpowiedzialne Panie Agata Warczachowska i Beata Karkusz