Gmina Miasto Sierpc wzięła udział w siódmej odsłonie konkursu „KRYSZTAŁY PR-u”.

Celem Konkursu jest promowanie i nagradzanie najbardziej wartościowych inicjatyw Jednostek Samorządów Terytorialnych i organów Administracji Państwowej jako inspiratorów kreatywnych działań oraz rozwiązań. Konkurs obejmuje następujące kategorie:

  1. Najlepszy wizerunek w mediach społecznościowych
  2. Najlepszy film promocyjny
  3. Najlepsza kreatywna kampania promocyjna
  4. Najlepszy event społeczny
  5. Najlepsza gazeta miejska/biuletyn
  6. Najlepsza kampania promocyjno-informacyjna spółki samorządowej.

Ogłoszenie wyników konkursu miało miejsce 1 października br. w Katowicach, podczas uroczystej Gali organizowanej w trakcie XV Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej. Obecne na sali przedstawicielki Biura ds. Promocji i Komunikacji w Urzędzie Miejskim w Sierpcu, Anna Jabłońska oraz Katarzyna Fiok, z rąk Przewodniczącego komisji konkursowej prof. Sławomira Smyczka, odebrały wyróżnienie dla Gminy Miasto Sierpc za najlepszy wizerunek w mediach społecznościowych. 

„To są przykłady jak powinno wyglądać kreowanie wizerunku w samorządzie. I chodzi tu nie tylko o wizerunek medialny, ale również dobry kontakt z lokalną społecznością - mówi Sebastian Chachołek, jeden z członków kapituły, Prezes Zarządu Grupy PRC Holding - Oceniając projekty braliśmy pod uwagę ich oryginalność, dbałość o szczegóły w wykonaniu oraz to jak oddają charakter regionu. Zgłoszone Gminy reprezentują najwyższy poziom w kraju, jeśli chodzi o działania promocyjne.”

 

Jest to ogromne wyróżnienie dla naszego miasta! Spośród 200 zgłoszonych miast, Sierpc znalazł się wśród pięciu najlepszych!

 

Serdecznie zachęcamy Państwa do śledzenia na bieżąco sierpeckich social media! 

Facebook: https://www.facebook.com/GminaMiastoSierpc/

Facebook Burmistrza Miasta Sierpca Jarosława Perzyńskiego: https://www.facebook.com/jaroslawperzynskiburmistrzsierpca/

Instagram: https://www.instagram.com/sierpc_official/

Strona Urzędu Miejskiego w Sierpcu: https://sierpc.pl/

01.JPG03.JPG05.JPG06.jpg07a.jpg08aaa.jpg