W niedzielę 9 czerwca br. na osiedlowym placu zabaw przy ul. Piastowskiej w Sierpcu odbyła się impreza z Okazji Dnia Dziecka. Organizatorem wydarzenia był Zarząd Osiedla nr 6. Lody, wata cukrowa, słodycze, malowanie twarzy, tańce i śpiew. Wszystko po to, aby wywołać uśmiech na twarzach maluchów. Jedną z atrakcji były liczne konkursy drużynowe. Dzieci, a także niektórzy rodzice aktywnie brali udział w wybranych konkurencjach, takich jak:  slalom z piłką na rakiecie,  ostatni  strzał,  latający kapelusz, krążące hula hop, przeciąganie liny, kaczy chód. Duch rywalizacji, a także letnia aura towarzyszył małym uczestnikom na każdym kroku. Konkursy miały charakter edukacyjny, taneczny i sportowy.

W rolę koordynatorów całego przedsięwzięcia wcieliły się młode mieszkanki naszego osiedla Kasia Szczepańska i Martyna Istal, które jeszcze niedawno same brały udział w takich zabawach. Miły i optymistyczny jest fakt, że kolejne pokolenie również angażuje się w  życie  społeczne,  co jest niebywałym  powodem  do  dumy  dla  całego  Zarządu  i Mieszkańców naszego osiedla. Całą imprezę umilał nam swą grą nasz muzyk Pan Marek Okraszewski, za co serdecznie dziękujemy.

Niespodzianką uroczystości było pojawienie się naszego sponsora Fundacji „Serce Sercu", która osłodziła nam pobyt pyszną watą cukrową. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały upominki oraz kolorowe balony.

Wszystkim uczestnikom i organizatorom dziękujemy za przybycie i ... Do zobaczenia za rok.

 

Przewodnicząca Zarządu Osiedla Nr6                            

Małgorzata Kisielewska