Panu Burmistrzowi Jarosławowi Perzyńskiemu jest miło poinformować, że w tym tygodniu rozpoczęła się budowa parkingu na ulic gen. Stefana "Grota-Roweckiego".

 

Panu Burmistrzowi jest mi miło Państwa poinformować, że obecnie na ukończeniu znajduje się III etap modernizacji Parku im. Gen. Władysława Andersa znajdującego się przy Szkole Podstawowej nr 2 w Sierpcu.

Na podstawie art. 20 ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym

(Dz.U. z 2016r. poz.446 z późn.zm.) zwołuję na  30 sierpnia 2017 r. (środa) na godz. 10.00  XLIII Sesję Rady Miejskiej Sierpca, która odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Sierpcu, ul. Piastowska 11a.

 

Pan Burmistrz Jarosław Perzyński informuje, iż w związku z niespodziewaną i katastrofalną w skutkach nawałnicą jaka miała miejsce w nocy z 11 na 12 sierpnia br.  organizowana jest pomoc dla potrzebujących tego mieszkańców powiatu kościerskiego, a konkretnie dla osób poszkodowanych z gmin Lipusz i Dziemiany.

 

W dniach 19 sierpnia i 16 września 2017 roku  Burmistrz Miasta Sierpca zaprasza wszystkich swoich mieszkańców posiadających psy do wzięcia udziału w akcji bezpłatnego chipowania.